2726
کسی تجربه ای داره؟2روز پیش سونو دادم همه چی خوب بود
باامدن همسرم به زندگیم دنیای دخترانه من زنانه شد وبا امدن پسرم دنیای زنانه من ماذرانه شد ,خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شکمم یه طرفش خالی میشه خیلی خنده داره خودم خندم میگیره حالا واقطا نگران کننده نیست؟
باامدن همسرم به زندگیم دنیای دخترانه من زنانه شد وبا امدن پسرم دنیای زنانه من ماذرانه شد ,خدایا شکرت
عینه دخمله من منم هفته 34 ام
گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
ااز وقتی پا به ماه آخر گذاشتم لذت نبردم فقط درد دارم هر دفعه یه جایی،راستی بچه ها دردای مثل پریودی طبیعیه مامانا ؟