2726
عنوان

مامانهای گل آبان ٩٤ ( سه ماهه دوم)

106685 بازدید | 38947 پست
دوستان گلم بیایید بقیه راه را به سلامتی با هم بگذرونیم
این هم اطلاعات مامانای گل ابان ٩٤:

اسم.....سن.....تاریخ اخرین پریود....بچه چندم.....تاریخ زایمان....جنسیت

١.نگار......٢٧ ساله....١ اسفند.....بچه اول....اخرای ابان.....پسر

٢.مهسا-25 ساله- 24 بهمن-بچه اول-اخرای ابان-به علت تنبل خان بودن نی نی نامعلوم خخخ

٣.الناز -٣٢ساله-٧بهمن-بچه اول و اخر (تا اطلاع ثانوی)-لب مرز مهر و ابان -جنسیت نامعلوم( علتشم نمیدونم )<>
٤.گیسو....۲۹ساله...۲۴بهمن...فرزند اول..فعلا جنسیتش معلوم نیست>

>
٥.الی........ بچه دوم......17 بهمن...... جنسیت هنوز معلوم نیست
٦.کتی...... 27 ساله....... 19 اسفند....... فرزند اول......

٧.فندق........بچه دوم…٢١بهمن……احتمالا دختر

٨.خوشبختی ......32 سال......... نی نی اول............ آخرین پری 1 بهمن...........جنسیت معلوم نیست...........شاغل.......... تهران

٩.
آرلا...، 24 سال.... نینی اول...... آخرین پری 22 بهمن....جنسیتم معلوم نیست/انشالا 27 خرداد میفهمم

١٠.نگین.....23......نی نی اول....8 بهمن......جنسیت دخمل

١١.پرستو.........متولد٦٦..........اخرین پریود ١٥ بهمن......بچه اول.... .....جنسیت هنوز معلوم نیست........٢٢ ابان

١٢.پردیس .......٢٤ بچه دوم ......تاریخ پری و هم نمیدونم ......جنسیت نامعلوم......تاریخ زایمان ١٠ ابان

١٣.الیسا....بیست ساله..بچه اول....تاریخ اخرین پری ده بهمن....تاریخ تقریبی زایمان15ابان...جنسیت فعلا نامعلوم

١٤.
زیبا بچه دوم اخرین پری ۱۰ بهمن جنسیت معلوم نیست ۱۵ ابان

١٥.باران20.....25دی ماه...اول..پسر.....دوم ابان

١٦.طلا.....23......10 بهمن.....نی نی اول.....جنسیت مشخص نیس هنوز.....13 ابان

١٧.مرضیه.....٢٧ ساله.....13 بهمن.....اول.....27 آبان......هنوز معلوم نیست

١٨.مهسا.....23.......10 بهمن....دوم......احتمالا5 ابان.....پسر

١٩.پری،،، 28،،،،، 23 بهمن اخرین پریم بود،،،،،، بچه اول،،،،، جنسیتش معلوم نیست هنوز سونو نرفتم،،،،،، 14 الی 21 ابان وقت زایمان داده دکترم

٢٠.تارا ..... 29 ساله........آخرین پری 5 بهمن........بچه اول ........زایمان 12 آبان
٢١.دنیز 29 ساله ،اخرین پریود 11 بهمن، تاریخ زایمان 20 آبان،جنسیت دختر
خدایا خودت منو لایق مادرشدن کردی و بهم لطف بزرگی کردی، خودت هم برام حفظش کن ،خدایا نصیب همه منتظرا کن امضا : ...................گرنگهدارمن آنست که من می دانم ********* شیشه را دربغل سنگ نگه می دارد .....................
دوستان خوش اومدید
خدایا خودت منو لایق مادرشدن کردی و بهم لطف بزرگی کردی، خودت هم برام حفظش کن ،خدایا نصیب همه منتظرا کن امضا : ...................گرنگهدارمن آنست که من می دانم ********* شیشه را دربغل سنگ نگه می دارد .....................
خوشبختی و نی نی ناز بیاییدددد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای بابا نگار تو هم هی مارو مثل توپ اینور و اونور بفرست خواهر
اللهم صل علی محمد و آل محمد خداجون شکرت خودت مواظب همه نی نی ها باش یا امام جواد هوای همه منتظرا به خصوص دوستای خوب نی نی سایتیمو داشته باش و دامنشونو سبز کن آمین
2728
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1129035 بچه ها میتونین به این سوالم جواب بدین؟برید یه لحظه تو تاپیکی که زدم
اللهم صل علی محمد و آل محمد خداجون شکرت خودت مواظب همه نی نی ها باش یا امام جواد هوای همه منتظرا به خصوص دوستای خوب نی نی سایتیمو داشته باش و دامنشونو سبز کن آمین
نی نی ناز اخههههه سوتی دادم تاپیک قبلی نوشته بودم سه ماه سوم خخخخخخخخ
بچه ها چه خبرااااا؟؟؟؟ بچه ها شما جفتتون چه جوریه؟؟؟ برای منو گفته قدامی و پایین خیلی نگرانم
بچه ها تو تاپیک قبلی مثل اینکه میگفتین محصولات مای نینی خوبن حالا هزینه رو زمان تحویل جنسا باید پرداخت کنیم یا قبل پست؟
من نمیدونم نظام مهندسی رو ولی میدونم همه بیمه تکمیلی ها یه دوره انتظار دارن. وسط دوره شامل حالش نمیشه بازم نظام مهندسی رو نمیدونم که اینطوری هست یا نه
تنها به خدا توکل می کنم که او برای کفایت امور کافی است. خدا جونم دوست دارم دوسم داشته باش.
نگار واسه من نوشته بود فوندال نمیدونم چیه ولی دکترم گفت خوبه این سری رفتم سونو میپرسم دقیق نوع جفت رو
نی نی ناز والا من خرید نکردم ازش ادم نمیتونه اعتماد کنه اخه
2706