2726
من اصلا نمیدونم دوتاشم چه جوریه اگر میدونید هر کدوم رو جداگونه بهم بگید چجوریه؟ کدوم اذیت و دردسرش کمتره؟ خدا خیرتون بده
همسرم😍پسرم😚فرشته های سیبیلوی من عاشقتونمممممم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فقط بخیه، الان متوجه عوارضش نمیشی.فقط به اذیت کردنش نگاه میکنی ولی ختنه با حلقه باعث میشه تو بزرگسالی زود انزالی، واسش پیش بیاد که باعث مشکلات زیادی تو زندگی آینده ش میشه. روش لیزر هم باعث میشه عصب های سر آلت بسوزه و از بین بره ولی بخیه این عوارض رو نداره
دنیای من محمدرضا و محدثه
بخیه شنیدم بهتره من پسرم دوسالش بود ختنه شد (بخیه)
وإِن یَکادُ الّذینَ کَفَروا لَیُزلِقونَکَ بِأَبصارِهِم لَمّا سَمِعُوا الذِّکرَ و یَقولونَ إِنَّهُ لَمَجنونٌ * و مَا هُوَ إِلاّ ذِکرٌ لِلعالَمین / خدایاپسرم به تو میسپارم
حلقه ای خوب نیست پسر خواهرمن خیلی درد کشید اخرش دوباره بردنش سنتی ختنه شد یعنی دوبار خیلی اذیت شد
از مولایم خجالت میکشم به خاطر این همه انتظار برای فرزند و غفلت از انتظار برای او... اللهم عجل لولیک الفرج
دایی من فوق تخصص کلیه مجاری ادراره اجازه نداد زیر دو سال ختنه کنیم میگه در اینده احتمال ایجاد مشکلات بکنه مثل تنکی مجاری ادرار بخیه استفاده کرد
وإِن یَکادُ الّذینَ کَفَروا لَیُزلِقونَکَ بِأَبصارِهِم لَمّا سَمِعُوا الذِّکرَ و یَقولونَ إِنَّهُ لَمَجنونٌ * و مَا هُوَ إِلاّ ذِکرٌ لِلعالَمین / خدایاپسرم به تو میسپارم
توی سنتی از همون اول کار ختنه انجام میشه و تموم ولی توی حلقه به کمک اون حلقه طی چند روز انجام میشه که بگیرنگیر داره
از مولایم خجالت میکشم به خاطر این همه انتظار برای فرزند و غفلت از انتظار برای او... اللهم عجل لولیک الفرج
2706