2733
2734
سپیده جان علابم خاصی نداره ففط سونو مشخص میکنه خودتو درگیر علایم نکم
من و دختری و باباش ...شما همه...[smiley]s/sm80.gif[/smiley] امیدوارم همه فرشته های آسمونی خیلی زود مهمون ناخونده دل همه مادرای بهشتی بشن و خیلی زود هم سفر نه ماهه شون رو طی کنن و با سلامت زمینی بشن تو آغوش مادر و پدرشون....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هفته پنج خیلی زوده هفته هفت هشت ب بعد
من و دختری و باباش ...شما همه...[smiley]s/sm80.gif[/smiley] امیدوارم همه فرشته های آسمونی خیلی زود مهمون ناخونده دل همه مادرای بهشتی بشن و خیلی زود هم سفر نه ماهه شون رو طی کنن و با سلامت زمینی بشن تو آغوش مادر و پدرشون....
اره عزیزم هم جنین هم ضربان قلبش
2738
من هفته پنجم رفتم سونوی واژینال که فقط ساک دیده شد. بتای بالا و حالت تهوع شدید داشتم. هفته ششم بستری شدم ، سونو هفته ششم تشخیص بارداری مول دادند اما آخر هفته هفت سونو بارداری ( دکتر شاکری) پوچ رو نشون داد و همون زمان با قرص سقط کردم. بگذریم که دکترا اصرار داشتند کورتاژ کنند و من خودم قبول نکردم. دوستان حتمن برای سونو به یک متخصص کاردرست مراجعه کنید.
کسی هست جواب منم بده ؟ بچه ها من هفته 7 رفتم سونو ولی تشخیص داد سن جنین با سن بارداری از پریود تفاوت داره و سن جنین رو 5 هفته تشخیص داد و گفت فقط ساک دیده میشه قلب و جنین نیست! دکترمم گفت احتمالا خونریزی میکنی و دفع میشه . خیلی ناراحت بودم ولی این تاپیکو خوندم دیدم یه سری دوستان گفتن جای امیدواری هست و شاید دیرتر لقاح صورت گرفته . کسی اطلاعاتی داره منو از نگرانی در بیاره ؟
سلام آگاتا جان منم دقیقا مشکل شمارو دارم.امروز دوباره سونو کردم سه هفته از تاریخ بارداری عقبم اما جنین تشکیل شده.من الان باید هفته هشت باشم ولی پنجم. یک بار هم بارداری پوچ داشتم.خیلی ناراحتم...
نوشین جان تروخدا بگو بارداریت چی شد منم مثل شما هستم
همسرم عشقم.نورچشمم.سلطان قلبم باصداقت.بی نهایت.تاقیامت دوستت دارم.سیاجونم تو همه ی زندگیمی.ماه 6اقدام روز3پری *خدایا واسه همه چی ازت ممنونم مهربانترینم میخوام طعم مادرشدنو بچشم *
2706