2733
2734
سلام.من یه کتاب در مورد عقیقه برای نوزاد دارم،قصد دارم خلاصه ش رو اینجا بزارم. امیدوارم به درد مادرهایی که به این موضوع اعتقاد دارن بخوره. لطفا کسانی که فکر میکنن از خدا به موجودات مهربونترن پستی نزارن.ممنون
اجمالا عقیقه به معنای قربانی کردن گوسفند،یا گاو و شتر در هفتمین روز از تولد نوزاد و بهنگام تراشیدن موهای سر نوزاد است. عقیقه به منزله بیمه عمر نوزاد تلقی میشود. اگر عقیقه را واجب ندانیم دست کم باید آن را مستحبی بسیار موکد بدانیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واسه بچه چه دختر چه پسر خیلی مهمه انجام بشه حتی اگه پدر مادر انجام ندن بعدا خود بچه باید واسه خودش انجام بده ولی خیلی سخته من هنوز واسه دخترم عقیقه نکردم.
دخترم همه زندگیمه
2738
پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) پس از آنکه به پیامبری برگزیده شد با این که جدش عبدالمطلب برایش عقیقه کرده بود باز هم برای خودش به انجام عقیقه پرداخت چون خداوند از ذبح حیوانات برای اطعام بندگانش خرسند میشود.
برای هر یک از دوقلوها یک حیوان باید ذبح شود. اگر نوزادی را عقیقه نکرده باشند خودش حتی در سالخوردگی و پایان عمر باید به این کار مبادرت ورزد. کسی که توانایی عقیقه کردن ندارد میتواند آن را به تاخیر بیندازد ولی به محض توانا شدن باید به انجام آن بپردازد.
شرایطش چطور.اخه من شنیدم از گوشت ذبح شده خود پدر مادر نباید بخورن.درسته؟؟اطلاعاتم کامل نیست اخه
خدا یا شکرت بابت دسته گلی که به من عطا کردی انشاا... این دسته گل رو سالم بغل بگیرم. برای سلامتی همه نی نی ها ی صلوات
سلام ما هم پارسال ماه رمضون دخترمو عقیقه کردیم و با گوشتش یه افطاری دادیم چلو گوشت جاتون خالی ولی برای خودم و شوهرم از گوشت جدا گونه غذا پختن با بقیه ی گوشت و کله و جیگر هم تقسیمش کردیم بین خانواده ی خودمون به اقوامم نگفتیم مهمونی عقیقه ی فقط برای افطاری دعوت کردیمشون دخترم پارسال 8سالش بود قبلا خیلی زیاد مریض میشد همش دکتر بودیم ما از پارسال خدا رو شکر دیگه مریض نمیسه
2706