2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام.
1.آیاممکن است بیبی چک خط صورتی واضح وپررنگ ولی نه به اندازه خط کنترل نشان دهد وبتای خون بالاباشد؟؟؟
2.من از روزی که آزمایشگاه بهم گفت جواب مثبته ولی عدیدی ندادوگفت عدد هنوزپایینه هنوز هرروز بیبی چک میگذارم که ببینم پررنگترمیشه یانه پررنگترشده ولی هنوزبابیبی چکهای دقیق خیلی به رنگ خط کنترل نمیرسه آیا میتوان روندبالارفتن بتارابابیبی چک کنترل کرد؟؟؟

آخه به من گفتن یک هفته دیگه بیاآزمایش من خیلی نگرانم
ممکنه عددخون بالاباشه ولی بیبی چک کمرنگ باشه؟؟؟تروخداجوابموبدیدتاشنبه طاقت ندارم
2728
2738
سلامممممممممممم خسته نباشید:)))))
من فردا آزمایش قند دارم سه مرحله ای
اولی که ناشتا و باید 8 ساعت ناشتا باشم..درسته؟
بعد باید برگردم صبحانه بخورم و دوساعت بعد آز بدم
و بعدی نوشته ساعت 4 عصر
سوالم اینه که من باید ساعت 2 نهار بخورم که فاصله بین ناهار و آز بعدیم 2 ساعت باشه؟یا اینکه مهم نیست حتما 2 ساعت رعایت بشه و هر کی نهار خوردم فقط 4 عصر آز بدم؟
خیلی خیلی ممنونم از راهنماییتون
سلام

باتشکراز زحمات شما عزیزان

من آخر هفته 17 سونوگرافی سه بعدی انجام دادم همون روز آرمایش تریپل دادم تو سونو گرافی همه چیز خوب بود و جنین نرمال خدایی نکرده امکان داره نتیجه ازمایش نرمال نباشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم منو راهنمای کنید؟؟؟؟؟؟؟؟ البته جواب آزماش 2 هفته دیگه حاضر میشه؟؟؟؟؟؟؟
CafeMom Tickers
سلام:
ببخشید شاید سوال من به موضوع تاپیک شما ربطی نداشته باشه.
اما خواهش می کنم جواب سوال من رو اگه می دونید بدین.

شنوایی نوزاد 15 روزه در چه حدیه؟ نسبت به چه صدایی باید عکس العمل نشون بده؟ عکس العملش چه جوریه؟ کلا اگه می شه در مورد شنوایی نوزادان توضیح بدین؟

یک دنیا ممنون
اجرتان با خدا...
گاه می اندیشم چندان هم مهم نیست همین مرا بس که... کوچه ای داشته باشم و باران... و انسان هایی که در زندگیم باشند که زلال تر از باران هستند.
2706