2726
ممنون از این که جواب سوالا رو می دید
می خواستم بدونم معمولا چند روز بعد از مصرف قرص کلومیفن معمولا برای کسی که سیکل پریود تقریبا منظمی داره چند روز بعد از مصرف تخمک گذاری شروع می شه اگه از روز سوم پریود خوردن قرص برای 5 نوبت شروع بشه ؟و لقاح معمولا برای کسی که با اولین دوره باردار بشه روز چندم اتفاق می افته؟با توجه به اینکه یکم ماه اولین روز شروع پریود باشه.
با سپاس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به آزمایشگاه نیلو

من جواب از مرحله دوم غربالگری رو از شما گرفتم می خواستم ببینم اگر ممکنه منو راهنمایی کنید و از نگرانی در بیارید ممنون می شم

6204: 1 TRISOMY21

TRISOMY 18 <1:30000

330: 1 NTDS

SLOS <1:30000

-

AFP 69.00 LU/ML 2.01

HCG 24.00 LU/LM 1.03

UE3 2.60 NG/ML 0.87

INA 224.00 PG /ML 1 .01

2728
با سلام . طبق توصیه سونولوژیستم و دکتر زنانم اکو کاردیو گرافی جنین رو تو بیمارستان رجائی که دانشگاهیه انجام بدم بهتره اما اون بیمارستان تا 2 ماه دیگه وقت نمی ده . الان می تونم تو کلینیک نسل امید یا بیمارستان دی انجام بدم . می خواستم بدونم کار کدومیک از اینها تو اکو جنین معتبر تر و قابل اعتماد تره ؟ ممنون میشم نظرتون رو راجع به اینها و احیانا اگه جای دیگه ای هم انجام می ده بدونم .
سلام.
آ‍مایشگاه نیلو میشه بگید مقدار هورمون پروژسترون در خون در زمان تخمکگذاری چقدر باید باشه؟

اگر مقدارش 2.1 ng/ml باشه یعنی تخمک گذاری انجام شده یا نه؟ و چقدر فرصت برای اقدام هست.
اگر سه روز بعد مقدارش 16.2 بشه یعنی لقاح انجام شده یا نه؟
لحظات شادی خدا رو ستایش کن لحظات سختی خدا رو جستجو کن لحظات آرامش خدا رو مناجات کن لحظات دردآور به خدا اعتماد کن و در تمام لحظات خداوند را شکر کن
آسنا عزیز،

میشه بگید مقدار هورمون پروژسترون در خون در زمان تخمکگذاری چقدر باید باشه؟
بین ng/ml 0.8- 3.0

اگر مقدارش 2.1 ng/ml باشه یعنی تخمک گذاری انجام شده یا نه؟ و چقدر فرصت برای اقدام هست.
ملاک تخمک گذاری مثبت شدن LH در ادرار می باشد

اگر سه روز بعد مقدارش 16.2 بشه یعنی لقاح انجام شده یا نه؟
احتمال دارد. ولی ملاک لقاح مثبت شدن تست بتا 14-10 روز بعد از تخمک گذاری است.
سلام من تو هفته 12 بارداری بودم که آزمایش غربالگری دادم سونو گرافیم نرمال بود و ریسک کمتر از 1.10000 بود ولی دکترم باز سونوگرافی سه بعدی برام نوشته به نظرتون لازمه که سونو گرافی سه بعدی انجام بدم؟
2706