2737
2734
سلام خسته نباشید یه سوال دارم
سونو nt درستش اینه که از روی شکم انجام بشه یا واژینال
طبق آخرین سونویی که خود دکترم تو مطب انجام داد من هفته 12+1 هستم ولی تاحالا برام آزمایش سندوم داون ننوشته و میدونم تو ماه چهارم آزمایش ژنتیک مینویسه چون دوستم هم قبلا پیشش میرفت که احتمالا همون مرحله دوم میشه
و برام سونو nt از رو شکم نوشته که 1 بهمن نوبت دارم
ولی پیش یه دکتر دیگه که رفتم کلی ترسوندم و گفت تا حالا باید این سونو رو انجام میدادی که باید واژینال باشه
و احتمالا تو تو هفته 14 هستی و چرا تا حالا آزمایش منگولی برات ننوشته(به گفته دکتر)
در ضمن من اولین روز آخرین پریودم 22 مهر بوده و تو رشت هستم.
ممنون میشم راهنماییم کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با سلام. من یکماه پیش در حین زایمان نوزادمو از دست دادم. حالا میخوام بدونم کی دوباره میتونم باردار شم. با توجه به اینکه سزارین شدم... و اگه 5 ماه دیگه باردار شم ممکنه بخیه هام از داخل باز بشه؟؟
حق با بودایی ها بود آدمهای گناهکار به مرگ محکوم نمیشوند'به زندگی محکوم میشوند
سلام دوستان
من تازه آزمایشهای غربالگری داده ام نتایج آن بشرح زیر است نمی دانم نتیجه اش چیست از دوستانی که اطلاع دارند کمک کنند تا از نگرانی دربیام :
risk of downs :less than 1 in 20000 ( at term)
risk of ntd : 1 in 13000
risk of Pre-eclampsia:1 in 35
در ضمن 31 سالمه و هفته 21 هستم
2728
با عرض سلام و خسته نباشید
من هفته گذشته تو آزمایشگاه نیلو مرحله اول تست غربالگری سکوئنشیال (یکپارچه) رو انجام دادم. قبل از اینکه برای مرحله دومش بیام، لازمه که جواب سونوگرافی رو که تو آزمایشگاهه، ببرم پیش دکترم.
امکانش هست که بیام و ببرمش و برای نوبت دوم تست که میام اگه لازمه دوباره بیارمش؟
اگه بله، فرقی نداره کی و چه ساعتی مراجعه کنم؟
ممنون
با عرض سلام و خسته نباشید

آقای دکتر من هفته 33 بارداری سنوگرافی رفتم و تو جوابش نوشته بود

وزن جنین 1900 گرم می باشد که روی صدک 50 قرار دارد یعنی چی ؟

fl=63
BPD=79
hc=294
اندازه هاش برای 33 هفتگی چطوره و هر کدام به چه معناست ؟

ممنون از اینکه همیشه سوالای ما را جواب میدین
2738
سلام . من تو هفته 8 هستم . قبلا 1 زایمان زودرس داشتم . تو هفته 20. الان 4 روزه که به لکه بینی افتادم . دکترم امپول رگام و شیاف تجویز کرده که استفاده میکنم .
میخواستم بدونم چقدر وضعیت جنینم در خطر است .؟
سونو دادم و همه چیز نرمال بود . جنین قلب هم داشت ................
خیلی نگرانم .............
سلام خسته نباشید
من الان هفته 17 هستم من هفته 13 که برای سونو ان تی رفتم سونو بهم گفتند از روی داخل شکم احتمال بالای 90 درصد پسره بعد هفته 15 که برا جفت و خونریزی که داشتم چون جفتم در حالت فوندال و پائین بود رفتم گفت 100 درصد پسره و در کاغذه سونو نوشت هفته گذشته برای چک کردن مجدد جفت که خب خداروشکر با شیافی که استفاده کرده بودم جفتم شرایطش بهتر بود سونو کرافی گفت بچه در حالت بریچ و پاهاشو انداخته رو هم و من هیچ چی نمی بینم و 100 درصد دختره مگه به همین راحتی می تونن همش با 100 درصد اطمینان تغییر عقیده بدهند البته من در سونو هفته پیش بچم پاهاش روهم بود هیچی ندیدم نظر شما چیست به نظرتون من به کدوم اعتماد کنم چون تا پایان 24 هفتهگی دیگه سونو نمی خوام برم خواهشا راهنمائیم کنید .

خدایا آنی وکمتر از آنی ما را به خومان وا مگذار
2706