2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام

من دیروز رفتم سونو برای بارداری اما در هفته 6 فقط ساک تشکیل شده بودو قلب و جنین دیده نشد تو ی سونو نوشته ساک حاملگی داخل رحمی دارای چند سپتاسیون ظریف رحمی در ناحیه قدامی ساک مشهود است .میشه لطفا بگویید یعنی چی؟سونو برای هقته بعد تکرار باید بشود.پیشاپیش ممنونم
خدایا شکرت
سلام آزمایشگاه نیلو عزیز
ممنون میشم جوابمو بدین

من تاریخ آخرین پریودم 11 آبان بوده ... در تاریخ 12 دی دچار لکه بینی شدم ... به دکتر مراجعه کردم که بهم شیافcyclogest داد.. تا 5 شنبه خوب بودم ولی دوباره دچار لکه بینی شدم این بار شدیدتر بود...
رفتم سونو دادم که جوابش این بود:
ضربان قلب دیده شد ... RCL ... 24 MM... نه هفته و 1 روز
تحتانی به ساک حاملگی لایه نازکی از مایع اکوفری به قطر تقریبی 2.5 میلی که کمتر از 50% درصد محیط ساک را فراگرفته.هماتوم پری ساک در تشخیص افتراقی مطرح است. در جدار قدامی رحم میوم ساب سروزال به قطر 13 میلی دیده شد. طول سرویکس 39 میلی طبیعی است.

دکتر یه هفته بهم استراحت داد و گفت روزی دوتا شیاف استفاده کنم.

هفته بعد پنجشنبه دوباره سونو دادم که جوابش این بود:
سن حاملگی با (35میلی) ... ده هفته و سه روز میباشد.
ضربان قلب دیده شد.فوقانی خلفی به ساک یک ناحیه هیپاکو مختصری هتروژن به اقطار تقریبی 32*7*7 میلی مشاهده شد که کمتر از 25 درصد محیط ساک را فراگرفته و نشانه هماتوم پری ساک در حال پس رفت است.
در جدار خافی رحم یه میوم مورال به قطر 13 میلی دیده شد.
و سونولوژیست گفت جنین تو جاش تکون میخوره.

و دکترم گفت داری بهتر میشی و نیاز به استراحت نداری ... فقط مواظب باش.
ولی بعد از ظهر بازم خونریزی کردم که از هفته قبل شدیدتر بود (البته یک ساعت پیاده روی داشتم) ... ولی تا فرداش بهتر شدم...
ولی تو این هفته هنوز لکه بینی ادامه داره ... تا امروز سه شنبه که دوباره خونریزی مختصری داشتم.
البته دیشب ساعت 3 از خواب پریدم ... خیلی گر گرفته بودم و عرق کرده بودم
امروز هم از صبح کمرم درد میکنه البته دردش کمه...
میخواستم ببینم تشخیص شما چیه؟

البته دو هفته پیش کشت واژینال دادم و دکترم گفت قارچ داری که بهم 14 تا شیاف کلوژن داد و هر شب استفاده میکردم ... دیشب تموم شد.

خواهش میکنم جوابمو بدین ... احتمال سقط چقدره؟

اسبها،درشکه راکشیده اند...ولی انعام را درشکه چی گرفته است.به چشمان اسب چشم بند زده و بر دهانش پوزبند،تا کم ببیند و دم نزند....چه آشناست! زندگی درشکه چی و اسبهایش.....!!!
2714
یاسمنا عزیز،

بدلیل وجود یک ناحیه هماتوم در ناحیه پری ساک می تواند علت لکه بینی آن باشد. ولی با توجه به رشد خوب جنین جای نگرانی وجود ندارد ولی بهتر است که شیاف ها سیکلوژست را ادامه دهید و استراحتتان را بیشتر کنید و از بلند کردن چیزهای سنگین حتی یک قابلمه هم خودداری کنید تا کاملأ لکه بینی از بین برود.
ممنون آزمایشگاه نیلو
خیلی لطف کردی
اسبها،درشکه راکشیده اند...ولی انعام را درشکه چی گرفته است.به چشمان اسب چشم بند زده و بر دهانش پوزبند،تا کم ببیند و دم نزند....چه آشناست! زندگی درشکه چی و اسبهایش.....!!!
آزمایشگاه نیلو عزیز
با سلام
من دو هفته پیش گرفتگی خفیفی(اصلا نمی خواستم بهش توجه کنم) در ناحیه سمت راست زیر دلم داشتم . محض احتیاط به دکتر مراجعه کردم و ایشون دستور بستری دادن و گفتن خطر زایمان زودرس. در صورتی که درد خاصی اون موقع نداشتم و شروع کردن به دادن قرص و شیاف و آمپول به من. تا یه هفته استراحت داشتم تو خونه. هنوز دارم قرص و شیافها رو می خورم.طی آخرین سونوگرافی طول سرویکسم 30mm بوده. ایا با توجه به این شرایط من مسافرت در سه هفته بعد خطرناکه؟ حتی اگه هر 1 ساعت توقف داشته باشیم و کمی راه برم؟ من در هفته 25 هستم الان

momkene javabe azmayesh hamsare man ra tyashrih befarmaiid va mavarede mashkook ro onvan konid

SQA_V Automated Parameter

sperm count 90.2

motility(a+b+c) 53.5

rapid progressive motility(a) 6.7

slow progressive motility(b) 31.4

non progressive motility(c) 15.4

Imotility(d) 46.5

Morphology 36.1

motile sperm concentration(MSC) 48.3

progressive motile sperm concentration(a) 6

progressive motile sperm concentration(b) 28.3

Functional sperm concentration 19.9

velocity 9

sperm motility index(SMI) 106

Total sperm 676.5

dar zemn bayad begam dar barresi macroscopic nemoone hameye mavared normal gozaresh shode gheyr az VOLUME ke meghdare 7.5 ra darast va ebarate high baraye an onvan gashte.

ba tashakor az zahamate shoma
2706