2733
2734
پزشک محترم سلام و خسته نباشید
سه ماه از سقط من میگذره من آزمایش cmv (lGg) رو تکرار کردم عددش 49 بود آیا با این عدد میتونم اقدام کنم برای بارداری یا باز هم احتمال سقط دارم؟
بی نهایت ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کارشناس عزیز سلام و ممنون از راهنمایی شما . پس دکتر فکر جیب منو کرده بوده اما من همچین چیزی ازش نخواسته بودم! بهر حال نگرانیمو برطرف کردین و بقیه اش رو توکل می کنم به خدا .
پس من هم در یک روز باید سونو و آزمایشی که نوشته شده برام رو انجام بدم ؟
و باید صبحانه هم بخورم ؟

واقعا عالیه که اینجا آدم می تونه ریزترین سوالاشو راحت بپرسه . شما با صبر و حوصله پاسخ میدید .

2728
آزمایشگاه نیلو عزیز
من 12 هفته و 3 روز باردارم. دکتر برام سونوگرافی حاملگی و Penta screening test نوشت. گفت اواسط بهمن ماه برو آزمایش بده. ولی اواسط بهمن من تو هفته 14 هستم. به نظر شما زودتر بیام؟ دکتر منو به آزمایشگاه شما معرفی کرد، لازمه ناشتا باشم؟ باید از قبل وقت بگیرم؟ روزای تعطیل مثل جمعه ها یا روزای تعطیل هفته آینده آزمایشگاه بازه یا نه؟
مرسی از راهنماییتون
ماهی عزیز،

پزشکتان از تست های غربالگری مرحله اول فقط سونوگرافی را درخواست کرده و در مرحله دوم تست خون را درخواست کرده . بنابراین سونویتان را زودتر انجام دهید. برای سونوگرافی هم حتمأ صبحانه بخورید و از همان مرکز سونوگرافی وقت بگیرید.

برای آزمایش خون هم نیاز به وقت ندارید ولی روزهای غیر تعطیل بین 7 صبح تا 7 شب و پنج شنبه ها تا ساعت 13 تشریف بیاورید.

2738
کارشناس عزیز.
با تشکر از جوابتون.
یعنی فقط کسایی که اسمشون توی این لیست سایت https://courses.fetalmedicine.com/lists/web هست مدرک سونوی NT دارن؟
واگر کسی اسمش توی این لیست نبود باید به کارش شک کرد؟
خیلی خیلی ممنون.
بوی دود می آید! انگار عمرمان پای این دنیای مجازی می سوزد....
کمکم کنید. خواهش میکنم. دیروز دکتر بهم گفت برگشت خون غیرعادی به قلب جنین وجود داره! الان 13هفته است. گفتن که باید قلب جنین تو هفته 18 تا 22 اکو بشه. این یعنی چی؟؟؟؟ خطرناکه؟ امکان سقط هست؟؟؟؟ ممکنه حل شه؟؟؟؟ کمکم کنید.
با سلام و تشکر
میخواستم ببینم آنومالی اسکن همون سونوی سه بعدی یه؟ و آیا در کل سونوی سه بعدی برای جنین ضرری داره؟

اگر که با هم فرق داره میتونم به جای آنومالی اسکن سونوی سه بعدی انجام بدم؟
فقط خدا
سلام
یکی از دوستام هفته ی 8 هست رفته سونو اولا که بهش گفته هفته ی 6 و خورده ای هستی بعد هم گفته قلب جنین ضعیفه. داره دق میکنه.
خواهرش دکتر زنانه بهش گفته یا درست میشه ده روز دیگه دوباره برو سونو یا اینکه بچه مشکل داره.
به سلامتی سرنوشت که نمیشه اونو از سر نوشت...
2706