2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
سلام از خدا می خوام همیشه شادتون بکنه که واسمون وقت می زارین
می خواستم اگه امکان داشته باشه در مورد ازمایش های من هم نظر و پیشنهادتون رو بفرمایید که در این مرحله چکار باید بکنم من 32 سال دارم و الان 17 هفته کامل هستم .

نتایج آزمایش های مرحله اول :11هفته و 6 روز
Nuchal measurement:0.7mm;0.54MoM
PAPP-A level:7.06;2.58 MoM
FreeB-Hcg level:53.8;1.22MoM
Fetal nasal bone:present
Risk of DOWNS:1 in 88000
نتایج آزمایش های مرحله دوم :16هفته و 1 روز
Inhibin A(Elisa):323.6
Beta HCG(ECL):38667
ue3(Elisa):2.2
AFP(ECL):35.36
Risk of DOWNS:1 in 260

هر دو آزمایش در آزمایشگاه دانش تبریز انجام شده اند.ممنون
با عرض سلام وتشکر خدمت شما دوست عزیز.یه سوال خیلی فوری دارم که اگر ممکنه زود بهم جواب بدین که من فرداوقت برای آزمایش دارم.من در هفته 13 سونوی ان تی و تست غربالگری رو انجام دادم که دکتر گفت نرماله و این نتیجه آزمایشه:papp-a level:4126miu/l 1.17mom
freeb-hcg level:25.9iu/l 0.71mom
risk of downs:1 in 14000
comment:downs risk due to maternal age alone is 1 in 1300
comment:not in the high risk category for trisomy 18(risk <1 in 100)
comment:this test does not for neural tube deftects
حالا در هفته 19هستم ودکترم رو عوض کردم و اون گفته برای تست دوم برو که شامل afp, bhcg,ue3,inhibina است و در ضمن هیچ سونوی دیگری همراه با این آزمایش انجام نمیشه.میخواستم بدونم آیا لازمه آزمایش دوم رو انجام بدم ؟ آیا این آزمایش تمام مشکلات جسمی و ذهنی جنین رو مشخص میکنه؟فقط اگر ممکنه زودتر جواب من بدین که من ببینم فرداصبح باید برم آزمایش یا نه.خیلی ممنون از راهنماییتون امیدوارم خدا همیشه شادتون کنه
با سلام،ایا ازمایشگاه بوعلی کرمانشاه تست کوادمارکر را با شما کار میکنه چون من از کوادمارکر رو بدلیل اینکه گفته بودندبا نیلوهمکاری داریم،به همون جا مراجعه کردم واز دادم(شما ازمایشگاه اریا رو گفتید)
یه سوال دیگه .........جواب از بنده رو گفتید در محدوده کم خطره....دیگه جای نگرانی وجود نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ازمایشگاه نیلو سلام و خسته نباشد

چند تا سوال دارم در صورت امکان جواب بدین ممنون میشم
الان در هفته 15 هستم دقیقا 14 هفته و 6 روز هستم و قراره ازمایشات مرحله دوم را انجام بدم(مرحله اول را انجام نداده بودم)
سونو nt.nb را در هفته 11(10 هفته و 5روز) انجام داده بودم

1.لازم است جواب سونو را همراه خود بیاورم ؟
2.ادرس ازمایشگاه؟
3.تا چه ساعتی ازمایشگاه باز هست و 5 شنبه ها تا چه ساعتی هستید؟
4. لازم است وقت قبلی بگیرم یا خیر؟

با تشکر
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
ممنون از پاسخ دهی تون.

راستش دکترمن این آزمایش غربالگری اول رو به زور واسم نوشت .میترسم آزمایش دوم که گفتید طناب عصبی هست رو هم قبول نکنه و بگه همه چی خوبه و تو داری زیادی سخت میگیری .اگه برام آزمایش رو ننوشت آیا راهی هست که بیام آزمایشگاه نیلو و خودشون بدون نسخه پزشک برام انجام بدن؟

2706