2733
2739
سلام دکتر یونسی خسته نباشید اون سونویی که دیروز گفتید تو هفته 18 تا 20 انجام میشه آز مایشم داره؟ اسم سونو و آزمایش چی هست ؟ ممنون میشم.
قهر که می کنید مراقب فاصله ها باشید بعضی ها همین حوالی منتظر جای خالی برای نشستن می‌گردند . . .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام
من در هفته 18 هستم چند روز زیر دلم درد می کند دیشب لکه بینی جزئی داشنم و چون دسترسی به دکترم نداشتم سیکلوژست استفاده کردم وتا فردا هم نمی توانم دکترم را پیدا کنم میتونم سیکلوژست استفاده کنم امشب دوباره ضرری ندارد برای جنین
در ضمن این گکه بینی کمی که داشتم و درد زیر دل ضرر دارد؟
سلام
من در هفته 18 هستم چند روز زیر دلم درد می کند دیشب لکه بینی جزئی داشنم و چون دسترسی به دکترم نداشتم سیکلوژست استفاده کردم وتا فردا هم نمی توانم دکترم را پیدا کنم میتونم سیکلوژست استفاده کنم امشب دوباره ضرری ندارد برای جنین
در ضمن این گکه بینی کمی که داشتم و درد زیر دل ضرر دارد؟
2728
سلام خدمت آزمایشگاه نیلو

من دیروز اومدم وآزمایش غربالگری دوره اول بارداری رو دادم .میخواستم ببینم برای آزمایش بعدی کی باید اقدام کنم و آزمایش شامل چه چیز هایی میشود.

جواب آزمایشم رو هم میزارم ممنون میشم نظرتون رو بگید
trisomi12 1:9612

trisomi18 1:30000

trisomi13 1:30000

nt :1.26mm

اگه بازم چیز دیگه ای رو باید بگم .بگید تا بنویسم.سنم هم 25 سال هست .
پیشاپیش ممنون از پاسخ دهی شما.
ساقی عزیز،

ریسک سندرم داون شما با قدرت تشخیص 80% در محدوده کم خطر قرار دارد ولی توصیه می شود که سونوی تفصیلی در هفته 20-18 برای سافت مارکرهای سندرم داون هم انجام شود (این توصیه ای است که جدیدأ انجام می شود و الزامی وجود ندارد)...
2738
سلام اقای دکتر خسته نباشید
خودم ازمایشCBCرو انجام دادم اما شوهرم این ازمایشو انجام نداده باید ایشون هم این ازمایشو انجام بدن ؟
RBC:4.58
Hemoglobin:12.2
Hematocrite:37.0
M.C.V:80.8
M.C.H:26.6
دکتر متخصص زنان گفتن که چون MCH کمی از حد طبیعی کمتره برام ازمایش hb الکتروفروز نوشته
خیلی نگرانم اقای دکتر یعنی احتمال داره که من تالاسمی داشته باشم؟
سلام اقای دکتر خسته نباشید
خودم ازمایشCBCرو انجام دادم اما شوهرم این ازمایشو انجام نداده باید ایشون هم این ازمایشو انجام بدن ؟
RBC:4.58
Hemoglobin:12.2
Hematocrite:37.0
M.C.V:80.8
M.C.H:26.6
دکتر متخصص زنان گفتن که چون MCH کمی از حد طبیعی کمتره برام ازمایش hb الکتروفروز نوشته
خیلی نگرانم اقای دکتر یعنی احتمال داره که من تالاسمی داشته باشم؟
هلیا عزیز،

1- برای آزمایش کواد مارکر چه شرایطی باید داشته باشم ( ناشتا باید باشم)؟
نیازی به ناشتا بودن ندارید

2- چه مدارکی همراهم باشد؟
آخرین سونوگرافی همراهتان باشد

3-چه ساعتی در طول روز بهترین زمان برای این آزمایش است؟
نوسانات آزمایش در طول روز گزارش نشده و فاقد ارزش است

4- چه مدت طول می کشد جواب آزمایشم حاضر شود؟
1-2 روز

5 - برای آزمایش کشت ادرار ناشتا بودن نیاز است؟
خیر نیازی به ناشتا بودن ندارید.
ویلی عزیز،

بله امکان دارد. ولی ملاک تصمیم گیری در سه ماهه اول ریسک واحدی است که از تلفیق مارکرهای سونوگرافی و بیوشیمیایی بدست آمده

جواب هر دو را کامل بنویسید تا بهتر راهنمائی تان کنم

جواب تیروئیدتان نرمال است ...
2706