2726
سلام. خسته نباشید.
تاریخ آخرین پری من 15 شهریور بوده. دوره هام 24 روزه هستش. در روز 26 دوره آز بتا دادم 220 بود، دکتر آزمایشگاه تأیید نکرد و گفت 48 ساعت دیگه تکرار کن، در روز 28 دوره جواب آزم 250 شد و گفت حاملگیتو تأیید نمیکنم و به دکترت مراجعه کن. در همان روز پس از مراجعه به دکترم و انجام سونوی واژینال دکترم گفت هنوز چیزی مشخص نیست فقط ضخامت دیواره رحم خیلی خوبه و به بارداری مشکوکه (14/5 بود). حالا خیلی نگرانم تغییرات بتا خیلی غیرطبیعیه؟
و اینکه امروز 32 دوره هستم دوباره باید برم سونو. چه چیزهایی در سونوی امروزم مشخص میشه؟ آیا در روز 32 معلومه که جنین تشکیل شده یا نه؟
ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام،خیلی ممنونم آقای دکتر
فقط می خواستم ببینم امکان داره جواب سونوی من اشتباه باشه، به نظرتون دوباره لازمه که سونو انجام بدم؟ در ضمن می شه بهم بگید جواب نتیجه کواد مارکر چند روز طول می کشه که آماده بشه، من چهارشنبه 13 مهر آزمایش دادم اما هنوز جواب آزمایشم آماده نشده. خیلی نگرانم آزمایشگاه گفته که یکم کار برده من معنی این حرف نمی فهمم. ممنون می شم اگه جواب بدید.
2728
سلام آقای دکتر. خسته نباشید.
تاریخ آخرین پری من 15 شهریور بوده. دوره هام 24 روزه هستش. در روز 26 دوره آز بتا دادم 220 بود، دکتر آزمایشگاه تأیید نکرد و گفت 48 ساعت دیگه تکرار کن، در روز 28 دوره جواب آزم 250 شد و گفت حاملگیتو تأیید نمیکنم و به دکترت مراجعه کن. در همان روز پس از مراجعه به دکترم و انجام سونوی واژینال دکترم گفت هنوز چیزی مشخص نیست فقط ضخامت دیواره رحم خیلی خوبه و به بارداری مشکوکه (14/5 بود). حالا خیلی نگرانم تغییرات بتا خیلی غیرطبیعیه؟
و اینکه امروز 32 دوره هستم دوباره باید برم سونو. چه چیزهایی در سونوی امروزم مشخص میشه؟ آیا در روز 32 معلومه که جنین تشکیل شده یا نه؟
ممنون. منتظر جوابتون هستم
سلام،خیلی ممنونم آقای دکتر
فقط می خواستم ببینم امکان داره جواب سونوی من اشتباه باشه، به نظرتون دوباره لازمه که سونو انجام بدم؟ در ضمن می شه بهم بگید جواب نتیجه کواد مارکر چند روز طول می کشه که آماده بشه، من چهارشنبه 13 مهر تو آزمایشگاه اریترون آزمایش دادم که دکتر تاکید کردند آزمایش اورژانسی هستش اما هنوز جواب آزمایشم آماده نشده. خیلی نگرانم آزمایشگاه گفته که یکم کار برده من معنی این حرف نمی فهمم. ممنون می شم اگه جواب بدید.
ازمایشگاه نیلوی عزیز 2 سوال داشتم
1.اگر موقع ازمایش غربالگری سن جنین با اختلاف حدودا 2-3 روز نوشته بشه در جواب ازمایش تاثیر زیادی داره چون من تاریخ اخرین پریود رو نمیدونستم و 2 دکتر سونوگرافیست دو تاریخ مختلف به اختلاف 2 روز بهم دادن
روز ازمایش یادم رفت ازتون بپرسم
2. اگر جواب سونویی که براتون میاریم برای قبل آزمایش غربالگری اشتباه باشه و خودمون ندونیم مثلا NT,NB آزمایش میتونه نشون بده اگر مورد سندروم داون داشته باشه؟
جواب من از آزماشگاه نیلو در هفته 12+ 3 روز این در اومده و همش میترسم دکتر سونوگرافیستم اشتباه کرده باشه و تو این جواب تاثیر گذاشته باشه:
TRISOMY 21 1:6506
TRISOMY 18 <1: 30000
TRISOMY 13 < 1:30000
یه سوال دیگه هم داشتم من چند تا دیگه سونو باید برم؟ سونوی هفته 22 چی هست؟ برای همه اجباریه؟
قهر که می کنید مراقب فاصله ها باشید بعضی ها همین حوالی منتظر جای خالی برای نشستن می‌گردند . . .
ممنون دکتر خیلی لطف کردید با توجه به این آزمایشات چند بار دیگه باید برم سونو؟ و کی؟ البته به جز جنسیت. غربالگری دوم همون لب شکری ایناست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا یکی دیگه هست من لازمه که برم؟ من تو هفته 16 و 5 روز آز رو دادم. همین که امروز جوابشو گرفتم
قهر که می کنید مراقب فاصله ها باشید بعضی ها همین حوالی منتظر جای خالی برای نشستن می‌گردند . . .
Nazaninzoha عزیز،

ساک حاملگی ابتدای هفته 5 (روز 35 به بعد) به همراه تجمع مایع در پشت کولدوساک و افزایش ضخامت آندومتر از اولین علائم سونوگرافیک حاملگی می باشد.

علائم آزمایشگاهی حاملگی دو برابر شدن تست بتا بین 72-48 ساعت از روز 23 به بعد می باشد.

توصیه می کنم مجددأ تست بتا را اندازه گیری کنید.
2706