2733
2734
مونی عزیز،

رنج نرمال TSH در زنان باردار با غیر باردار فرق می کند. همینطور پی گیری درمان آن هم با هم فرق می کند. در پیگیری درمان هم توصیه می شود که تمام تست ها در یک آزمایشگاه انجام شود تا خطاهای مربوط به روش های مختلف حذف شود.
در زنان غیر باردار TSH باید بین 5.0-0.5 باشد و در زنان باردار در سه ماهه اول زیر 2.8 و در سه ماهه دوم زیر 2.5 و در سه ماهه سوم زیر 3.4 باید باشد.
سلام آزمایشگاه نیلو
من در سونوگرافی که بعد از آزمایش غربالگری دوم دادم تاضمیمه آن شود دکتر گفت که مایع جنین کم است
و من 20 هفته بودم که سونو شدم
می خواستم ببینم این موضوع خطر دارد؟
دکتر گفت آب زیاد بخور تا برطرف شود
آیا با خوردن آب برطرف می شود یا ممکن است اثری نداشته باشد؟/
ممنون می شم پاسخ دهید
با تشکر فراوان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام جناب دکتر
بهتره اینجوری براتون بنویسم که من در شهرستان هستم و دکترم دکتر داود جلولی هست شاید بشناسید. شایدهم نه! اما bpd=21 . Fl=10m , nt=2/3m می باشد سن بارداری 12 هفته و سه روز و بقیه چیزها نرمال است آثا جای نگرانی دارد؟ آیا انجام آزمایش پس از سونو اجباری است؟ سونوی مرحله دوم هم اجباری است یا بستگی به سونوی اول دارد؟ با تشکر از زحمات شما
2728
آماندا عزیز،

عدد حجم مایع آمنیون را چند گزارش کرده است؟

باید حداقل روزی 8 لیوان آب خالص بخورید. نگران نباشید جبران می شود ولی توصیه می شود که این هشت لیوان حتمأ آب باشد و آب میوه و یا مایعات دیگر را جزو این هشت لیوان حساب نکنید.�
سلام خوب هستین؟من هفته گذشته آزمایش کوادمارکر دادم....ودوشنبه هم جوابش رو گرفتم....ولی هنوز نشون دکتر ندادم......آزمایش رو هم نیلو دادم.......میخواستم ببینم اگه مشکلی باشه خودشون اطلاع میدن؟

جواب آزمایس الان همراهم نیست فردا میارم...
سلام
T S H من 6.2 شده... باید به متخصص مراجعه کنم یا نه؟
آخه تو جواب آزمایشم رنجش بین 0.4 تا 6.21 بود!
میشه لطفا جوابمو بدید؟

در ضمن سونو واژینال هم دادم پیش خانم دکتر کرم نیا
گفت تخمدانها نرمال هستن با فولیکولهای ریز
و رحم نرمال سایز با ضخامت 9.7mm ...
اسبها،درشکه راکشیده اند...ولی انعام را درشکه چی گرفته است.به چشمان اسب چشم بند زده و بر دهانش پوزبند،تا کم ببیند و دم نزند....چه آشناست! زندگی درشکه چی و اسبهایش.....!!!
2738
zhili عزیز،

عدد نوشته شده برای trisomy 21 را برایم بنویس.

معمولأ ریسک های مشکل دار در آزمایشگاه یک توصیه به بیمار می کنند که اگر هیچ صحبتی برای شما نکردند احتمال زیاد ریسک تان طبیعی بوده است.
یاسمینا عزیز،

اگر باردار نیستید جای نگرانی ندارد ولی اگر دیدید در حال چاق شدن هستید سه ماه دیگر تست فوق را تکرار کنید

اگر باردار هستید سریعأ باید به متخصص زنانتان مراجعه کنید و دارو بگیرید.
ممنون از جوابتون
من این ماه اقدام کردم ولی نمیدونم باردار هستم یا نه؟ البته خانم دکتر گفتن نیازی نیست بری دکتر غدد و هیچ دارویی هم برام تجویز نکردن
من خودم یه کم حساس شدم
به نظرتون دکتر غدد باید تو این چند روزه برم؟
اگه الان باردار باشم باید چیکار کنم؟
واحدی که برای T S H تو جواب آزمایش من نوشتن mlU/mL هستش
به این صورت
T4 ... 7.8 ... micg/dL
T3 Uptake ... 30%
Free thyroxin Index ...2.3
T3 ... 0.8 ... ng/ml
T.S.H ... 6.2 ... mlU/mL
اسبها،درشکه راکشیده اند...ولی انعام را درشکه چی گرفته است.به چشمان اسب چشم بند زده و بر دهانش پوزبند،تا کم ببیند و دم نزند....چه آشناست! زندگی درشکه چی و اسبهایش.....!!!
salam
man dar hafteye 28 CBC dadam, WBC:18.08 bud,albate hamye mavarede dige bimoshkel budmesle
RBC,PLATELETS,...
WBC Differential(%)

Neutrophi : 65.8
Lymphocyte : 16.7
Monocyte : 7.5

Eosinophil : 1.5
Basophil :0.5t

Band :4.0
Meta :2.0

Myelo :2.0

sarmakhordegi nadashtam,dandune kharbo,kolan moshkeli ke be zaher malum bashe nadashtam

badesh keshto edrare sade dadam. unam manfi budo chizi neshun nadad.
mikhastam nazaretuno beporsam,ke chize mohemi mitune bashe va chi kar konam benazaretun?
با سلام.....من در هفته 15 و 6 روز بارداری هستم در سونو nt من nt = 1 میلیمتر و nb=2 mm میباشد ....در اخر سونو نوشته کنترل سونو در 3 ماهه دوم بارداری توصیه میگردد ایا مشکلی وجود دارد؟
2706