2733
2734
مارال 60 عزیز،

1.من این سیکل کیت تخمکگذاریم کاملامثبت شد،روز14و15مثبت کامل بودیعنی خط تست پررنگترازخط کنترل،
این بدین معناست که من حتماتخمکگذاری انجام دادم؟
تخمک گذاری شما روز 15 می باشد.

2.درتست نوشته بودبعدازرویت خط مثبت تخمک بعداز24وقبل از48ساعت آزادمیشود برای من که دوروز مثبت بودبه چه معنا؟
اولین روز ملاک تعیین مثبت شدن LH می باشد و 24 ساعت بعد از آن تخمک گذاری انجام می شود.

3.روز16کیت شروع کردبه روندکمرنگ شدن..یعنی قبل 16آزداشده؟
ارتباطی ندارد.

4.وقتی تخمک آزادمیشودLhچه تغییری میکند؟آیابمحض آزادشدنlhپایین میاید؟
بله

5.میگویندوقتی نطفه تشکیل شودlhبالامیمانداینکه بعدتخمکگذاری کیتم بازمنفی شدیعنی باردارنیستم؟وآیابایدlhدرپیک بماند؟
LH ادرار منفی می شود ولی LH خون بالا باقی می ماند.

6.مشکل اصلی من اینست که ازکیت اسفتاده میکنم وروندمثبت شدن رامیبینم امانمیدانم تاچقدربعدش بایدهنوزنزدیکی داشته باشم.
1-2 روز بعد باید نزدیکی داشته باشید.

مثلاوقتی کیت روز14مثبت شد یعنی صبح14 مثبت قوی ممکن است تخمک نهایت تاچندساعت بعدآزادشودوحداقل چندساعت بعدواینکه تاروزچندبایدنزدیکی راادامه میدادم؟
18-24 ساعت بعد تخمک گذاری انجام می شود. و تا 24 ساعت هم زنده باقی می ماند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با سلام ضمن خسته نباشید و تبریک سال نو
من 38 سالمه و شهرستان زندگی می کنم آزمایش تریپل مارکر را در شهرستان انجام دادم و ریسک آن 1:5300 بود و آزمایش کواد مارکر را به آزمایشگاه نیلو فرستادند که نتایج آن به شرح ذیل است
1:204 T21 prior risk
1:2270 T18 prior risk
15w+6D= Gestational Age

CALCULATED RISKS( at term:
TRISOMY 21: 1:1433
TRISOMY 18: < 1:30000
SLOS: < 1:30000
NTDs 21: < 1:8134
PREECLAMPSIA SCREENING: 1:286

AFP 0.74
HCG 0.51
UE3 1.07
INA 1.33
لطفا جواب من را بدهید T21 prior risk به چه معنی است و چه فرقی با Screen Risk دارد . و چرا T21 prior risk من اینقدر ریسکش بالا است آیا من باید آزمایش آمینو سنتز بدهم . کلا ریسک آزمایش کواد مارکر من چیست . من خیلی نگران هستم . آیا سونوگرافی سلامت جنین به من کمک می کند؟
سلام خوبید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه سوال هفته 9 رفتم سونو خدارو شکر بچم قلبش تشکیل شده بود و میزد اما بچهم ثابت بود می خوام ببینم مشکلیه؟؟

حتی بعداز سونو گفت برو ادرار رو تخلیه کن دوباره سونو کرد بچم همون طوری ثابت بود سونو گرافه گفت خوابه که تکون نمی خوره می خوام ببین درسته . خدایی نکرده مشکلی نیست؟
2731
سلام
میشه بگید جواب این سونوی من خوب هست یا نه ؟
AC 30.33CM
GA 34W2D
EFW 2638G
GA 35W1D

FL 6.61CM
GA 34W0D

BPD 9.13CM
GA 37W0D
OFD (HC) 11.73 CM
HC 32.75
GA 37W1D

AFL 156mm

این اختلاف بین هفته ها طبیعیه ؟
میزان مایع امنیوتیک طبیعیه ؟
ممنون
پرنس کوچکم دوساله شد
سلام
من پریودام کلا نامنظمه
چند دفعه قرص ضد بارداری برای مرتب شدن استفاده کردم که دوباره بعد از چند وقت به حالت اولیه برگشت
حالا حدود سه ماهه که اولا پریودم حجمش خیلی کم شده
دوما در طول ماه کلا لکه بینی دارم
اصلا نمی دونم کی پاکم کی پریودم
و اینکه همسر من در دوران پریود با من نزدیکی دارد ایا به این علت میباشد؟
رسالت یک انسان برای رسیدن به آزادی در صف ایستادن نیست بلکه بر هم زدن صف است.

ارنستو چه گوارا
موضوع مهمتر دل درد در دوطرف دلم در دوماه است به طوری که با فشار پا روی زمین دلم بدرد میگیرد
ایا این دل درد که بیشتر در دوناحیه چپ و راست ملموس است ممکن است یز خطرناکی باشد؟
رسالت یک انسان برای رسیدن به آزادی در صف ایستادن نیست بلکه بر هم زدن صف است.

ارنستو چه گوارا
2738
هستی عزیز،

اولأ اینقدر نگران نباش جواب تست غربالگری شما در محدوده کم خطر می باشد.

د T21 prior risk به چه معنی است
به معنی ریسک سن شما است که بدلیل بالا بودن سن تان طبیعی است که بالاست

و چه فرقی با Screen Risk دارد .
این ریسک تست غربالگری شما هست که مبنای قضاوت قرار می گیرد.

و چرا T21 prior risk من اینقدر ریسکش بالا است آیا من باید آزمایش آمینو سنتز بدهم .
خیر

کلا ریسک آزمایش کواد مارکر من چیست . من خیلی نگران هستم .
TRISOMY 21: 1:1433

آیا سونوگرافی سلامت جنین به من کمک می کند؟
بله ، چون قدرت تشخیص تست های غربالگری کواد مارکر 80% است سونوگرافی هم به تشخیص سایر موارد کمک کننده است.

اینقدر نگران نباشید.
2706