2726
تمنا عزیز،

عدد 37.2 برای CA 125 فقط نیاز به تکرار دارد و خیلی نگران نباش چون ممکن است در اثر یک التهاب در ناحیه لگن هم افزایش یابد. 3-2 هفته دیگر تست را در مرکزی که به روش ECL انجام می دهد تست را تکرار کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مایا عزیز،

این اختلافات تا 3-2 هفته در سه ماهه سوم طبیعی است و جای نگرانی ندارد.

احتمالأ منظورتان IUGR یا اختلال رشد داخل رحمی است که یکی از موارد بررسی شده در سونوگرافی می باشد.
ممنون آزمایشگاه نیلو عزیز............

من دیروز رفتم پیش پزشک متخصص غدد..که کارشون لاپاراسکوپی تخمدان هم هست...و کلا متخصص داخلی هستن...برای تیروئیدم رفتم و این آزمایش رو هم نشون دادم که گفتن چیز خاصی رو نشون نمیده ...و گفتن دوباره تکرار کنم.....ازم پرسیدم عفونت داشتی یا نه.....منظور شما هم از التهاب عفونت هست؟؟؟؟؟؟
سلام خدمت شما و عرض تبریک سال نو
دیروز زیر دلم یه کم درد گرفت رفتم پیش دکتر معاینه ام کرد گفت هم طول سرویکست خیلی کمه هم بچه پایینه ! من الان تازه سه روزه وارد هفته 25 شدم.. بهم گفت واسه سرکلاژ دیگه دیره اما اگه بخوای من برات انجام می دم و من تا هفته 27 هم عمل سرکلاژ رو روی مریضام انجام دادم. اما من می ترسم چون می دونم دیره! منو فرستاد سونوگرافی البته از روی شکم که جواب سونو هم چون ایام عید بود با خودکار برام نوشته و تایپی نیست من می نویسم اما اگه غلط تایپی داره بخاطر اینه که خطش رو درست نتونستم بخونم:
presentation: cephalic
b.p.d= 61 mm = 24 w , 5d
F1=42 mm= 23w,6d
AC = 193 cm = 24w 1d

Heart Rate = ok
placenta = fondicl and post grade 2 no pre........j
amniotic fluid volume is = nl
fw= 665
edd = 1391/04/25
طول سرویکس = حدودا 24
البته آخرش هم واسه دکتر نوشته که روش شکمی روش مطمئنی برای طول سرویکس نیست و نیاز به tvs است.
دیروز از بس گریه کردم چشمه اشکم خشکید! تو رو خدا راهنماییم کنین؟ این مقدار طول سرویکس خیلی نگران گننده است؟ باید چیکار کنم به نظر شما می شه سرکلاژ کرد ؟ اون خطی که درمورد جفت نوشته توی سونو اصلا برام قابل خوندن نبود ولی اگه از همین لغتایی که نوشتم متوجه منظورش شدین راهنماییم کنین. ازتون یه توضیح جامع می خوام خواهش میکنم ، نه یه توضیح یه خطی
ازتون ممنونم
امیرحسین من:صدای زیبایت،زیباترین ترنم عاشقانه است.. به وجد می آیم از بودنت در کنارم آپلود عکس
الهه ناز عزیز،

بهترین روش اندازه گیری طول سرویکس سونوی واژینال با مثانه نیم پر است. توصیه می شود در صورت صلاحدید پزشکتان فعلأ استراحت کنید تا بعد از تعطیلات یک سونوی واژینال دقیق شوید.
سلام دکتر عزیز

من امروز سونویی انجام دادم که میخواسنم اونو برام تفسیر کنید ممنون

asingle alive fetus with cephalic presentation is seen .

placenta is located anterior

amniotic floid is adequate (AFI=11cm)

gestation age:

bpd: 36 weeks+4days
ac: 35 weeks+4days
fl:36weeks+1days

fetal heart and activity is also detected.

fetal heart is about 145 bpm.

EFW=2800 gr

لطفا بگید همه چیز طبیعی هست یا نه ؟

قد و وزنش خوبه ؟

اختلاف 1 هفته در سنش مشکلی نیست ؟
تحویل نمیگیرم سالی که بی تو باشد ...جایت حسابی خالیست ...
اندیشه عزیز،

لطفا بگید همه چیز طبیعی هست یا نه ؟
بله یافته های فوق طبیعی هستند

قد و وزنش خوبه ؟
بله (البته معمولأ 300-200 گرم کم و یا زیادتر می شود)

اختلاف 1 هفته در سنش مشکلی نیست ؟
خیر
ممنونم که زود جواب دادید ممنونم

پزشک سونو یه چیزو گفت از میانه پایین تره ولی مشکلی نیست

درست متوجه نشدم فکر کنم قدش رو گفت

شما هم همین نظر رو دارید؟

متشکرم

سال خوب و خوش و پر از موفقیت داشته باشید

باز هم ار الطاف شما متشکرم
تحویل نمیگیرم سالی که بی تو باشد ...جایت حسابی خالیست ...
سلام سال نوی شمامبارک باآرزوی سالی سرشارازموفقیت وسلامت برای شمازحمتکشان

ممنون میشوم کمکم کنید
1.من این سیکل کیت تخمکگذاریم کاملامثبت شد،روز14و15مثبت کامل بودیعنی خط تست پررنگترازخط کنترل،
این بدین معناست که من حتماتخمکگذاری انجام دادم؟
2.درتست نوشته بودبعدازرویت خط مثبت تخمک بعداز24وقبل از48ساعت آزادمیشود برای من که دوروز مثبت بودبه چه معنا؟
3.روز16کیت شروع کردبه روندکمرنگ شدن..یعنی قبل 16آزداشده؟
4.وقتی تخمک آزادمیشودLhچه تغییری میکند؟آیابمحض آزادشدنlhپایین میاید؟
5.میگویندوقتی نطفه تشکیل شودlhبالامیمانداینکه بعدتخمکگذاری کیتم بازمنفی شدیعنی باردارنیستم؟وآیابایدlhدرپیک بماند؟
6.مشکل اصلی من اینست که ازکیت اسفتاده میکنم وروندمثبت شدن رامیبینم امانمیدانم تاچقدربعدش بایدهنوزنزدیکی داشته باشم.خواهشاکمکم کنید مثلاوقتی کیت روز14مثبت شد یعنی صبح14 مثبت قوی ممکن است تخمک نهایت تاچندساعت بعدآزادشودوحداقل چندساعت بعدواینکه تاروزچندبایدنزدیکی راادامه میدادم؟
سپاسگزارم
2706