2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام کسی هست به من کمک کنه؟
خانم ها و اقایون مسئول خداییش تا کی نمیتونم اسم کاربریمو عوض کنم .
پسرم وقته زنشه هنوز اسمکاربریم رادین کوچولو هه.
هر چی ایمیل هم میدیم که تاثثیری نداره .

اینطوری خوبه حالا؟؟
2728
سلام........خواهش میکنم توی وبلاگتون به سوالم جواب بدین خواهش میکنمممممممممممممممممممم نگرانممممممممممممممممم.......سوال رو توی نظرات وبلاگتون می نویسم و جوابش رو برام توی وبلاگم بذارین ممنونمممممممممممممممممممممممم
2738
مثل اینکه توی وبلاگتون نمیشه نظر گذاشت..........

من سه ساله که برای بارداری تلاش میکنم .......آزمایش همسرم همیشه سالم هست .....خودم سیکل کاملا منظم دارم....آزمایش هورمونی خودم سالمه......البته سه ماه میشه که فهمیدم کم کاری تیروئید دارم دارو خوردم و امروز جواب آزمایش دوباره رو گرفتم که نرمال شده شکر خدا
مرداد ماه عکس رنگی گرفتم که اونم کاملا سالم بود .........سه دوره دارو خوردم که دو دوره که کلومیفن روزی 3 عدد بود کیست زدم ولی خودش رفع شد با پریودم

ماه قبل هم لتروزول خوردم که کیست نشد شکرخدا...روزی یک عدد خوردم......چند روز پیش رفتم آزمایش تیروئید بدم که توی آزمایشگاه به سرم زدو درخواست آزمایشca125 رو دادم......بدون تجویز پزشکم.....امروز جوابشو گرفتم......رنج آزمایشگاه تا 35 بود که مال من 2/37 هست.....نگرانم ......یعنی آندومتریوز دارم؟؟اگر آره گرید چند هست؟نزدیکه سال نو هست و من دکتری پیدا نکردم که جوابش رو ببرم...به پزشک خودم زنگ زدم و گفت بیا تهران آزمایش بده .....اگر بازم این بود لاپارا میکنم ....ممکنه کیست داشته باشی......

سوالم اینه که پس چرا توی سونوگرافیها چیزی مشخص نشد؟؟آخرین سونو 29 بهمن امسال بود که همه چی نرمال بود..آیا توی عکس رنگی هم ممکنه نشون بده؟؟اگر آره چرا برای من توی اون هم نشون نداد؟؟؟؟؟؟؟

خواهش میکنمممممممممم زودتر جوابمو بدین......دارم دق میکنم.....آیا ممکنه جواب آزمایشگاهی که رفتم اشتباه بوده باشه؟؟در ضمن در روز 4 یا 5 سیکلم این آزمایش رو دادم.ممنون
آزمایشگاه نیلوی عزیز:
سلام و سال نو مبارک.
من در هفته 34 بارداری سونو انجام دادم که نتیجه اش این بود:

پرزانتاسیون جنین سفالیک,جفت قدام و فوندال قرار دارد.

اولیگو هیدرامنیوس خفیف دیده میشود بطوریکه یک pouch مایع آمنیوتیک بطول 4 سانتیمتر در اطراف جنین دیده میشود.

(این جمله آخر منو نگران کرده اگه لطف کنید در مورد سونوی من نطر بدین.)
سید طاها،نفس مامان
seyedtaha91.persianblog.ir
سلام و سال نو مبارک
من الان تو ماه هفتم وارد شدم ولی دو هفته ای میشه که موقع خواب دست راستم از مچ تا سر انگشتام باد می کنه در حدی که تا کردن انگشتام خیلی سخت میشه و اذیت می شم و در این مدت هم زمانی که پشت میز کارم هستم پای راستم هم باد می کنه می خواستم بدونم علتش چی می تونه باشه
با سپاس فراوان
سلام و وقت شما به خیر

یه سوال دارم ...
در جواب سونوی آخرم اندازه دور شکم جنین نسبت به اندازه های دیگه کمتره یعنی برای من که هفته 30 بودم اون اندازه 29 هفته رو نشون داد و سر رو دو هفته بزرگتر این قضیه چه مشکلی را ایحاد میکنه؟؟ خیلی نگرانم
نتیجه اینطوری بود:

بر اساس Hcو BPDحدود 32 هفته
FMLحدود 30 هفته
ACحدود 29 هفته

وزن : 1440 گرم

من بر اساس lmp 30+0 بودم
در ضمن تو نسخه سونوی بعدی نوشته IVGR و بررسی وضعیت بارداری و ....
این IVGR چیه؟ من خیلی نگرانمممم
میشه راهنماییم کنین
هیچ وقت باطن زندگیمونو با ظاهر زندگی دیگران مقایسه نکنیم....
سلام یه سوال داشتم از خدمتتون
تاریخ اولین روز آخرین پریود من 10/8/90 بود
اولین سونویی که رفتم گفت سن جنین یه هفته کوچکتره و دکتر احتمال دادن که دیر لقاح انجام شده
تو 12هفته و 1روز رفتم سونو که سن 12هفته و 0 روز رو نشون داد
دوباره 18هفته و 4 رفتم سونو و سن 18 هفته و 0 روز رو نشون داد
یعنی تا آخرین سونو 1هفته و 4روز عقبتر افتاده بود
خیلی نگرانم یعنی مشکلی هست؟ اگر راهنماییم کنید خیلی ممنونتون میشم
2706