2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آزمایشگاه نیلوی عزیز مرسی از جوابدهی سریعتان..

من هفته 18 فقط یه سونو گرافی داشتم برای تشخیص ناهنجاریهای جنین که دور سر و ران و وزن و غیره رو اندازه گرفت و گفته بود نرماله..

و سونوگرافی دیگه ای نرفتم..غربالگری 3 ماه دوم رو هم انجام ندادم...

3 ماه اولم نرمال و 1 به 17000 بود ریسک پایین بودم...

آزمایش دیگه ای اگر هست بگید انجام بدم..

2728
خسته نباشید من ازمایش خون دادم در هفته 24 و همه چیز خداروشکر نرمال بود ولی Rubella Ab (IgG نتیجش 52.4 شده که بالاتر از 10 زده مثبت. معنی این عفونته؟ ممکنه چی بشه؟ فقط همین مشکل داره بقیه چیزا تو رنج نرماله. خواهش میکنم بگین معنی این یعنی چی؟
سلام
با سلام تست نوبت اول من در هفته سی و یک زیاد بود و دکتر پس ازتوصیه غذایی دوباره ازمایش سه مرحله ای نوشت که نتیجه اش اینگونه شد:
تست قند ناشتا 85 تست قند یک ساعته 183 تست قند دو ساعته 191 و تست قند پس از سه ساعت 149
به نظر شما این نتیجه نیاز به مراعات دارد یا قرص و دارو؟؟؟؟؟
با تشکر از شما و الطاف شما
سلام من الان هفته 11 بارداری هستم می خواستم آزمایشگاه نیلو بدونم تا کی فرصت دارم برای سونوی ان تی مراجعه کنم در صورتیکه دکترم هنوز برام ننوشته ویه سوال دیگه اگه بنویسه میشه دقیقه نود به اونجا مراجعه کنم بدون وقت قبلی؟؟؟؟؟؟
CafeMom Tickers
سلام نیلو عزیز به نظرشما هر کس ریسکش مثبته وتست آمینو سنتز نده چه مشکلی پیش می آد .نگرانم آیا ممکنه درانجام پارامترها ی تست غربالگری اشتباهی شده باشه وتا چه حد مطمئن هستند. وهر کس در محدوده0 8%کم خطر قرار داره یعنی مشکل داره یانه؟
سلام
گروه خونی من O منفی و گروه خونی همسرم AB+ هستش الان هم هفته 28 بارداری هستم دکترم گفت قبل از اینکه رگام تزریق کنم آزمایش کومبس بدم که جوابش منفی شده. حالا باید چکار کنم دیگه نباید رگام بزنم؟؟؟
این آزمایش مطمئن هستش و ممکنه خطا داشته باشه؟؟؟

ممنون می شم جوابم رو بدید
سهینلا علیرضا ،

1.تاچندروزبعدازتخمکگذاری سونو ازروی شکم میتواندتشخیص دهدتخمکگذاری انجام شده است؟؟؟
معیار سونوگرافیک دقت آنچنانی ندارند

مسئله اینست من روز14 سونورفتم ولی همش فکرمیکنم تخمکگذاری قبلش حدود روز12انجام شده بود..آیادراینصورت بایدسونومیفهمید؟؟
خیر

2.آیاباکیتLHکه بالابودن این هورمون رانشان میدهد میتوان قبل ازهرآزمایش دیگری بارداری راتشخیص داد؟؟
خیر
2706