2726
عنوان

مشهدیا کمک تجربه سزارین تو سینا

308 بازدید | 40 پست
سلام دکتر خوب برای سزارین تو بیمارستان سینا یا مهر میخوام از بجنورد باید برم...البته مهر زایمان منه ولی از الان میخوام تحت نظرش باشم لطفا اسمشون و آدرس اگه دارین بگین با تحقیقات زیاد به شهناز شیبانی ونسرین بهلول رسیدم نظرتون رو میگین؟
امشب 11فروردین بهترین روز عمرمه
نشنیدم اینا رو من یه بار سه سال پیش زیر نظر معصومه متقی تو سینا سزارین کردم که عالی بود. بدون هیچ دردی قبل، و بعدش یه بارم انشالله مهرماه ، تو همون سینا با ایشون سزارین دارم
دنیای من محمدرضا و محدثه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عالی بود .خیلی راضی بودم. واسه دومی هم همون بیمارستان و دکتر رو انتخاب کردم. هزینه ش اون موقع سال 91 شد، دو و ششصد. دکتره زیرمیزی و حق العمل هم نمیگیره. ولی الان حتما سه و پونصد میشه دیگه
دنیای من محمدرضا و محدثه
اره، منم زنگ زدم گفته دو پونصد ولی اونسال هم زنگ میزدم میگفتن یک میلیون وصد من از بیمارستان اومدم بیرون هزینه م شده بود دو و ششصد البته من فیلمبرداری داشتم، و اتاق و خصوصی و پنج.تا دکتر بیهوشی
دنیای من محمدرضا و محدثه
2706