2737
2734
عنوان

متولدین دی 88

1380599 بازدید | 23670 پست
سلام به همه مامانایی که نینیهاشون دی ماه به دنیا میان. من یه مامان دی ماهی هستم. بیاین تا با هم تبادل نظر کنیم . امیدوارم همگی به سلامتی نینیهاتونو به دنیا بیارین. برای منم که این چهارمین بارداریمه و سه تای قبلیم بی نتیجه بوده خیلی دعا کنین.
Lilypie Maternity tickers
سلام به همه مامانای عزیز اول از همه باز شدن اظهارنظر رو به همتون تبریک میگم با این که خیلی وقت نیست که من عضو این سایتم ولی خیلی تحملش واسم سخت بود من رفتم تو هفته 14 ولی یه چیزی نگرانم کرده انگار ویار من تازه شروع شده مخصوصا صبحها هر چی میخورم گلاب به روتون میارم بالا همه میگن 3 ماهه دوم بهترین دوران بارداریه ولی چرا من اینجوری شدم خیلی واسم سخته چون میام سر کار تو محیط کارم حتی 1 خانوم هم نیست چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟مرمر جونم مرسی که جوابمو دادی ایشالا تا 6 ماهه دیگه نی نی همون تو بغلمون باشن
ونوس جون و بقیه دوست جون ها سلام
بسته شدن سایت برای منی که عادت داشتم هر روز صبح اول اونو چک کنم هم سخت بود. بیاید فعال تر باشیم و بیشتر از خودمون بنویسیم.
ونوس جون سونوی غربال گری رفتی؟ صدای قلب نی نی تو شنیدی؟
مال من 18 تیره ولی خیلی دیر برام میگذره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مرمر جون ببخشید سونوی غربالگری واسه چیه؟من دو بار سونو رفتم ولی فکر کنم غربالگری نبوده صدای قلب نی نیمو 2 بار شنیدم هنوز نوبت دکترم نشده ببینم کی واسم سونو مینویسه ولی فکر نکنم به این زودی بنویسه ولی دوست دارم زودتر جنسشو بدونم برم واسش خرید کنم.
راستی دکی واسه من تست تریپل مارکر نوشته ولی گفتن حالا زوده باید هفته 16 بیای از اطلاعات این سایت فهمیدم این آز رو واسه ازدواجای فامیلی و کسانی که سنشون بالاست مینویسن نمیدونم چرا واسم نوشته؟؟توکل به خدا
2731
سلام به همه مامانا و نی نی های ناز دی ماهی . نی نی کوچولو ی ما هم دی ماهی هست.الان هفته 14 هستم.ونوس جون برای من هم ازمایش کواد مارکر نوشتن که باید 17 تیر انجام بدم.اما نمیدونم کدوم ازمایشگاه برم؟؟؟؟؟؟؟؟هزینه اش زیاده اما فکر میکنم بیمارستان میلاد رایگان باشه.......به نطرتو ن میشه به ازمایشگاه بیمارستان میلاد اعتماد کرد.اون هم برای این ازمایش حساس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟راستی ....کسی نمیدونه چرا کلوپ متولدین دی ماه 88 بسته شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام آیسا جون عزیزم من تهرانی نیستم ساکن شهرستانم ولی فکر میکنم بیمارستان میلاد خوب باشه به هر حال از همشهریات بپرسی بهتره منم هفته 14 هستم تاریخ زایمانم 7 دی شما چطور؟راستی اوضاعت چطوره؟اضافه وزن داشتی من تا حالا 3 کیلو با اینکه خیلی بد غذا شدم تازه انگار همه این 3 کیلو شده شکم !!!!
سلام امیدوارم همتون خوب و خوش باشین

نی نی منم دی ماهی هست من تو هفته ی 11 هستم اما تاریخ زایمانم رو دکترم گفته 30 دی ماه!!!!!!!! ونوس جون شما سه هفته از من جلوتری چطوری برای شما گفته 7 دی ماه؟ تاریخ آخرین پریودتون کی بوده؟ مال من 26 فروردین بوده

راستی من متولد 60 هستم .... بعدشم من اصلا وزن اضافه نکردم :( غیر طبیعیه؟ دکترای شما وزنتون رو کنترل می کنن؟
سلام صدف جون عزیزم تاریخ شروع آخرین پریودم 30 اسفند بوده فکر میکنم درست باشه دیگه در مورد وزنت هم بهتره که سه ماه اول اصلا اضافه وزن نداشته باشی نهایتش 1-2 کیلو پس نگران نباش منم متولد 60 هستم اولین بارداریمو تجربه میکنم .آره عزیزم دکتر وزنمو کنترل میکنه ولی بهم چیزی نگفت که کمه یا زیاده
2738
دوستان سلام
خوشحالم که فعال تر شدیم!!!
ونوس جون سونوی غربالگری همون تریپل تسته.جالبه که هر دکتری یه چیز می گه خواهر من پارسال باردار بود و دکترش گفته بود باید این سونو رو قبل از پایان 13 هفتگی بده. دکتر من درست در شروع 13 هفتگی بهم داده و خیلی جا ها خوندم که تا هفته 16 صبر می کنند. این آز برای همه مفیده و اون افرادی رو که تو اشاره کردی چون ریسک بالاتری دارن خیلی براشون واجبه. توی این سونو جنسیت هم معلوم میشه!!
من باید پنج شنبه دیگه برم. خوش به حالت من هنوز صدای قلب رو نشنیدم آخرین سونوم مال هفته 7 است.دکتر گفت ضربان داره ولی نمی تونی صداش رو بشنوی زوده!!
من هنوز وزن خاصی اضافه نکردم فقط فکر میکنم یه کم شکمم جلو اومده آخه قبلا نداشتم.
به امید سلامتی همه مادر ها و کوچولو هاشون
سلام مرمر جون آخه تریپل تست که به من گفته ازمایشه سونو نیست !عزیزم من هفته 11 که رفتم سونو صدای قلبشو شنیدم منم هفته 7 رفتم خبری نبود اخه تا حالا 2 بار سونو رفتم .خوسش به حالتون پس چرا من وزنم اضافه شده با یه عالمه شکمممممم اخه منم قبلا اصلا شکم نداشتم ازین میترسم که بخواد به این سرعت بزرگ بشه تا اخرش چی میشه واییییییییی
سلام به همه! چقدر خوب که فعال شدیم:) من وارد هفته14 شدم،آزمایش غربالگری و سونو تعیین جنسیتو(3D) برای هفته 16 برام نوشت.27 تیر. به نظر شما سونو3D انجام بدم؟میگن ضرر داره به علاوه گرون هم هست.شما چه تصمیمی دارید؟ راستیvenus جان من فقط یک کیلو اضافه کردم ولی شکمم خیلی بزرگ شده.هرچی به دکترم میگم میگه نفخه مهم نیست!!
سلام خوبین مامانا؟ نی نی ها خوبن؟

مرسی ونوس جون پس با این حساب فکر کنم تاریخ زایمان منم زودتر از این حرفاس تا ببینیم خدا چی میخواد برامون... خیره ایشاا...

مر مر جون منم تو هفته 8 رفتم سونو گفت قلبش میزنه اما زوده تو نمی تونی الان بشنوی!!!!!!!!! خلاصه که منم موندم تو خماری

بچه ها شماها نمی دونین شنا تو دریا برای بچه ضرر داره یا نه؟
ببسیلون جون اگر دکترت برات تجویز کرده انجامش بده یا اگر می خوای نظر یه دکی دیگه رو هم بپرس

بچه ها خیلی مزه میده شیکم آدم بزرگ بشه.... شماها چرا ناراحتین ؟ دوس دارم مال منم زودتر بالا بیاد
سلاممممممممممم به همه خانومای گل .
ببسیلون جون منم خیلی دوست داشتم سونو3d انجام بدم ولی منصرف شدم خیلی از مضراتش شنیدم البته یکی از دوستام انجام داده بود تا حالا که ظاهرا نی نی 5 ماهش مشکلی نداره ولی راستش من میترسم ولی اگه دکی گفته خوب حتما اون بهتر میدونه.
وایی نگو صدف جون بزرگ شدنش مهم نیست من از این نگرانم اکه بخواد به همین سرعت بزرگ بشه چیکار کنم حتما اخرش میترکم!!!
راستی ببسیلون جون من راجع به شنا تو دریا چیزی نشنیدم فقط همینو میدونم که شنا خطری نداره ولی تو دریاشو نمیدونم عزیزم
سلام به همه دوستان فعالم
ونوس چون تست غربالگری دو قسمته آز خون و سونو . من که حتما انجامش می دم. چون دو تایی با هم نتیجه قطعی رو مشخص می کنند و در ضمن جنسیت ورو جکم هم مشخص می شه.
ببسیلون جون شنا توی آب های تمیز و کم کلر خوبه ولی دریا رو بهت توصیه نمی کنم چون سواحل ما چندان هم تمیز نیستند و ممکنه عفونت بگیری. من جای تو باشم شنا رو میگذارم واسه تابستون دیگه.
2706