2733
2734
خط چشم 150 هزارتومان خط لب 100هزارتومان هاشور ابرو 150 هزارتومان تاتو ابرو 120هزارتومان همه خدمات با روش میکرو پیگمنیتشن صورت میگیرد کاشت مژه به صورت تار به تار و کاملا طبیعی 80 هزارتومان شماره تماس 09129476943 چون خیلی از شما سوال داشتین باید بگم که : خانمای گل من خدمات رو تو منزل خودم انجام میدم به همین دلیل قیمتام پایینه از رنگهای اصل المان استفاده میکنم بابت این خدمات تو سالنی که کار میکنم 100 هزار اضافی تر میگیرم چون باید در صد پرداخت کنم ولی تو خونه چون نه درصد و کرایه ای میدم قیمت پایین میگیرم دوستان باز هر سوالی بود در خدمتم مواد مصرفی من رنگهای اصل المان با پایه گیاهی همراه با uvمحافظت کننده در برابر افتاب هست که باعث میشه رنگ در زیر نور آفتاب دیر تر تغییر رنگ بده .. اگه دقت کرده باشین بعضی از تاتوها بعد از مدتی به قرمزی و ابی می زنند ولی رنگهای المانی من با خاصیت uv که دارند باعث میشوند که این فرایند تغییر رنگ به مراتب خیلی دیرتر صورت بگیرد در مقایسه با رنگهای دیگر موجود در بازار استفاده از کارتریج های یک بار مصرف و وسایل یک بار مصرف برای هر مشتری به صورت جداگانه جهت حفظ بهداشت کار صورت میگیرد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1080897&PageNumber=1 اموزش کلیه موارد به صورت حرفه ای همراه با مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای
خدایا شکرت..هاشور ابرو -خط چشم -خط لب 09129476943
کاشت مژه با چه نوع چسبی هست؟ بعد چند وقت میریزن؟ دیدم چند جور هستن. یه مدل به مژه های خود آدم آسیبی نمیرسونه ولی یه هفته هم دووم نمیاره. یه مدل هست میگن یه ماه میمونه ولی بعدش مژه های خود آدمم میریزه.