2726
عنوان

وای خداااا اصلا فکرشو نمیکردم!!!!!!!!!!

1234 بازدید | 39 پست
بخدا شک شدم منی که سالی 2بار معاینه میرفتم همش میگفتن خوبه عالیه بهداشتمو رعایت میکردم نه کوتاژ داشتم نه عمل جراحی نه کیست نه تو بچگیم بیماریه خاصی... پس چرا چسبندگی رحم و لوله گرفتم ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااا بدادم برس
مردم عوض شدن، زمونه عوض شده، میدونی ؟ این روزا وقتی با یه نفر دست میدی باید انگشتات رو هم بشماری و ببینی که هر 5 تارو پس گرفتی یانه............
یعنی امکانش هست 7 سال جلوگیری باعثش شده باشه؟؟؟؟؟؟ روشمم طبیعی بود هنوز نتونستم هضمش کنم توروخدا واسم دعا کنید
مردم عوض شدن، زمونه عوض شده، میدونی ؟ این روزا وقتی با یه نفر دست میدی باید انگشتات رو هم بشماری و ببینی که هر 5 تارو پس گرفتی یانه............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طبیعی هست عزیزم نگران نباش
میگن خدا دونه دونه گناهامونو نوشته هر کار کردیم و یادشه خدایا اون روزایی ک بغض داشتیمم یادته . اون روزایی ک اشک ریختیم یادته. یادته چی شد ک ب اینجا رسیدیم. یادته چقد دلمون شکست و گفتی حکمته . اون دنیا احساسات هم حساب کتاب میشه ؟!
2728
تو عکس رنگی چسبندگی معلوم میشه مگه شما عکس گرفتی
میگن خدا دونه دونه گناهامونو نوشته هر کار کردیم و یادشه خدایا اون روزایی ک بغض داشتیمم یادته . اون روزایی ک اشک ریختیم یادته. یادته چی شد ک ب اینجا رسیدیم. یادته چقد دلمون شکست و گفتی حکمته . اون دنیا احساسات هم حساب کتاب میشه ؟!
عزیزم چیزی نیست که خودتو ناراخت نکن گاهی پیش میاد الان دیگه اینقدر دکترا حرفه ای شدن که به چسبندگی مشکل نمیگن با یه لاپاراسکوپی نشکلت حل میشه به امید خدا وخودتم طبیعی باردار میشی
سلام عزیزم متاسفانه ازدواج بالای سی سال و جلوگیری بیشتر از سه چهار سالم گاهی باعث چسبندگی میشه اتفاقا من الان میخوندم میگفت بهتره یکی دوسال بعد ازدواج باردار بشین
عاشق این جمله ام ♡تجربه را تجربه کردن خطاست!! ♡♡ دردهایت را دورت نچین که دیوار شوند، زیر پایت بچین که پله شوند. هیچ وقت نگران فردایت نباش، خدای دیروز و امروزت، فردا هم هست… فرداهایتان قشنگ باد. ♡♡الهم صل علی محمد و ال محمد وعجل فرجهم ♡
وای عزیزم اگه چندساله حتما برو تحت نظر دکتر و بگو ازای احتمالیرو بنویسه برای خود دکترا بهتر میدونن از چه ازایی شروع کنن
عاشق این جمله ام ♡تجربه را تجربه کردن خطاست!! ♡♡ دردهایت را دورت نچین که دیوار شوند، زیر پایت بچین که پله شوند. هیچ وقت نگران فردایت نباش، خدای دیروز و امروزت، فردا هم هست… فرداهایتان قشنگ باد. ♡♡الهم صل علی محمد و ال محمد وعجل فرجهم ♡
اره عزیزم عکس رنگی گرفتم مشخص شد بخدا این دوروز زندگی واسم نمونده . نمیدونم چرا انقدر ضعیف شدم
من باید تمام مدارک و آزمایشهامو ببرم بیمارستان میرزا کوچک خان بخش نازایی اونجا تحته کنترل باشم
من 7 ماهه اقدام داشتم نگرفت دکترم واسم آزمایشای کلی و نوشت که تو عکس رنگی مشخص شده......
2706