2737
2734
عنوان

طبقه بندی مهد کودک ها براساس مناطق

1757 بازدید | 13 پست
سلام این چند وقت خیلی درگیر ذهنی درباره مهد داشتم و دارم و تو سایت هم گشتم و بجز 2 تا تاپیک که تقریبا غیر فعال شده موردی ندیدم و معمولا پست ها بی جواب موندن لطفا بیاین بهم کمک کنیم و از مهد هایی که دیدیم و تجربیاتمون بنویسیم و اونا را دسته بندی کنیم براساس اطلاعات مناطق و آدرس و نظرات
منطقه 1: مهد کودک طوبی ادرس کامل مهد کودک: مینی سیتی،شهرک محلاتی فاز ۲،روبروی مسجد الزهرا وضعیت بهداشت: خوب وضعیت اموزش:خیلی خوب زبان دوم: ندارد، انگلیسی اموزش میدن اما دوبازنه نیست مهدش امکانات: حیاط بازی،اتاق بازی، سالن ورزش، اموزش هنر و زبان و ورزش با مربی مخصوص کافی بودن فضای اموزشی کلاسها:خوب کیفیت نهار: بالاتر از متوسط شهریه ماهانه: ۴۱۰ کوچکترها ۳۸۰ پیش دبستانی و قبل از ان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منطقه 3: مهدکودک کودک پارسی اطلاعات مهد: http://www.koodakeparsi.com آدرس کامل مهدکودک: پاسداران - بالاتر از چهارراه- بهارستان پنجم- پلاک یک تلفن مهدکودک: 22776643 1- وضعیت بهداشت : به نظرم متوسط 2-وضعیت آموزش: به نظرم خوب 3- آموزش زبان دوم: داره 4- امکانات: حیاط بازی، شن ، موسیقی، تئاتر، دوربین مدار بسته 5- کافی بودن فضای آموزشی کلاسها نسبتا کوچک 6- کیفیت ناهار خوب 7- تعداد: بچه ها 12 مربیان 2 مربی 8- شهریه ماهانه: قیمت خوب 9- سن: از شیرخوار -------------------------------------------------------------------- مهد کودک شاپرک اطلاعات مهد: آدرس کامل مهدکودک: تهران،بلوار آفریقا(جردن)،خیابان نور،پلاک 36،طبقه اول تلفن: 22038744 1- وضعیت بهداشت : خوب 2-وضعیت آموزش: حوب 3- آموزش زبان دوم: انگلیسی 4- امکانات: حیاط بازی، اتاق بازی، اسکیت؛ باله، موسیقی 5- کافی بودن فضای آموزشی کلاسها: خوب 6- کیفیت ناهار :خوب 7- شهریه ماهانه: 650 البته از تیر ماه امسال قراره اضافه بشه و برای هر کدوم از امکانات بالا 120 تومان باید اضافه پرداخت کنیم
2731
من منطقه ۱ بچمو طوبی میذارم راضیم بد نیس مربیش و فضای بازیش خیلی خوبه بچم یک سالشه اما برا بزرگترا دیدم خیلی اموزشای مختلف دارن برا کوچولوها ۴۱۰ شهریه میگیرن بزرگا ۳۸۰ بعلاوه ۸۰۰ تومن اول سال بابت فوق برنامه ها مربی زبان و هنر و سفال و ورزششون جداس و از یه جای دیگه میان
منطقه 4: مهدکودک تیله اطلاعات مهد: http://teelekindergarten.ir آدرس کامل مهدکودک: پاسداران - مابین خیابان پایدارفرد و خیابان اسلامی - گلستان چهارم - پلاک 132 تلفن مهدکودک: 22588783 1- وضعیت بهداشت : به نظرم عالی 2-وضعیت آموزش: به نظرم خوب 3- آموزش زبان دوم: داره 4- امکانات: حیاط بازی، اتاق بازی،اتاق شن ، استخر، موسیقی و واقعا ایمن 5- کافی بودن فضای آموزشی کلاسها نسبتا خوب 6- کیفیت ناهار :؟؟؟؟؟ 7- تعداد: بچه ها 15 مربیان 2 مربی 8- شهریه ماهانه: قیمت بالا ------------------------------------------------------------ خانه کودک مسلمان اطلاعات مهد: http://www.muslimkidshouse.com آدرس کامل مهدکودک: خ گیلان-خ سپهری-ک طاهری تلفن مهدکودک: 22523173 1- وضعیت بهداشت : به نظرم عالی 2-وضعیت آموزش: به نظرم خوب 3- آموزش زبان دوم: نداره 4- امکانات: حیاط بازی کوچک، اتاق بازی،شن 5- کافی بودن فضای آموزشی کلاسها نسبتا خوب 6- کیفیت ناهار :عالی 7- تعداد: هر 6 بچه مربیان 1 مربی 8- شهریه ماهانه: قیمت خوب 9- سن: بالای 3 سال
سلام من پسرمو مهد کودک ایرانمهر میذارم. اول خیابان نفیسی اکباتان آدرس کامل مهدکودک:ابتدای فاز یک اکباتان تلفن مهدکودک:44640665 1- وضعیت بهداشت : به نظرم عالی 2-وضعیت آموزش: به نظرم عالی 3- آموزش زبان دوم: داره انگلیسی و اسپانیایی 4- امکانات: حیاط بازی، اتاق بازی،استخر شن ،موسیقی و واقعا ایمن، اتاق مخصوص نقاشی و خمیر بازی، یوگا، بدنسازی، اسکیت 5- کافی بودن فضای آموزشی کلاسها: خیلی خوب رو به عالی 6- کیفیت ناهار :عالی من که با بوی غذاها مست میشم. غذاها با اب قلم پخته میشه. و هر روز سه نوع سوپ کنار غذای بچه ها هست که در صورت تمایل بخورن 7- شهریه ماهانه: پسرم 2 سال و سه ماهشه ماهی 700 تومن
منطقه 5: مهد کودک ایرانمهر اطلاعات مهد: آدرس کامل مهدکودک:ابتدای فاز یک اکباتان - اول خیابان نفیسی تلفن مهدکودک:44640665 1- وضعیت بهداشت : به نظرم عالی 2-وضعیت آموزش: به نظرم عالی 3- آموزش زبان دوم: داره انگلیسی و اسپانیایی 4- امکانات: حیاط بازی، اتاق بازی،استخر شن ،موسیقی و واقعا ایمن، اتاق مخصوص نقاشی و خمیر بازی، یوگا، بدنسازی، اسکیت 5- کافی بودن فضای آموزشی کلاسها: خیلی خوب رو به عالی 6- کیفیت ناهار :عالی من که با بوی غذاها مست میشم. غذاها با اب قلم پخته میشه. و هر روز سه نوع سوپ کنار غذای بچه ها هست که در صورت تمایل بخورن 7- شهریه ماهانه: پسرم 2 سال و سه ماهشه ماهی 700 تومن 8- از شیرخوارر کمک و همکاریشون در زمینه پوشک گیری
2738
منطقه 3: مهد کودک شاپرک اطلاعات مهد: آدرس کامل مهدکودک: جردن 1- وضعیت بهداشت : خوب 2-وضعیت آموزش: حوب 3- آموزش زبان دوم: انگلیسی 4- امکانات: حیاط بازی، اتاق بازی، اسکیت؛ باله، موسیقی 5- کافی بودن فضای آموزشی کلاسها: خوب 6- کیفیت ناهار :خوب 7- شهریه ماهانه: 650 البته از تیر ماه امسال قراره اضافه بشه و برای هر کدوم از امکانات بالا 120 تومان باید اضافه پرداخت کنیم
منطقه ۱: مهد کودک طوبی ادرس کامل مهد کودک: مینی سیتی،شهرک محلاتی فاز ۲،روبروی مسجد الزهرا وضعیت بهداشت: خوب وضعیت اموزش:خیلی خوب زبان دوم: ندارد، انگلیسی اموزش میدن اما دوبازنه نیست مهدش امکانات: حیاط بازی،اتاق بازی، سالن ورزش، اموزش هنر و زبان و ورزش با مربی مخصوص کافی بودن فضای اموزشی کلاسها:خوب کیفیت نهار: بالاتر از متوسط شهریه ماهانه: ۴۱۰ کوچکترها ۳۸۰ پیش دبستانی و قبل از ان