2726
عنوان

توروخدابیایید

406 بازدید | 18 پست
سلام. امروز 30هفته و 3 روز میشه کهباردارم.اوایل بارداری افسرده شدم.حالا امروز رفتم برای تشکیل پرونده توبیمارستان یه اقایی که خانومش 15روز بود زایمان طبیعی کرده بود وایستاد عکس بخیه های خانومشوکه عفونت کرده بود وبازشده بود بهم نشون دادو گفت راضی نبوده .بعدشم باکمال پررویی وایستادو باشوهرم راجع به مشکل خانومش حرف زد.الان ازغروب دو باره حالت های افسردگیم برگشته دارم دق میکنم
ما چون ز دری پای کشیدیم کشیدیم .امید ز هر کس که بریدیم ، بریدیم .دل نیست کبوتر که چو برخاست نشینداز گوشه‌ی بامی که پریدیم ، پریدیم .رم دادن صید خود از آغاز غلط بودحالا که رماندی و رمیدیم ، رمیدیم.
با اجازه مدیر محترم بچه ها معذرت میخوام اگر ناخواسته کسی رو به خاطر گذاشتن ادرس این تاپیک ناراحت کردم ولی دوستای گلم سخت نگیرید آخه خیلی ها منتظر هستند من براشون ختم زیارت بزارم باید اطلاع رسانی بشه که نوبت همگی زود برسه در ضمن نه تبلیغ تجاری گذاشتم نه شخصی ولی بازم منو ببخشید اگر ناراحتتون کردم قول میدم هر سایت فقط یکبار بزارم اگر شد 2 بار بعد از چند روز باشه لطفا باهام همکاری کنید اگرم حرفی هست که باید بهم بگید بیاید اینجا این ادرس حالا اینم از از طرف من به همه اون کسایی که ناراحت شدند برای آشتی و همکاری

عکس شمع روشن و قلب

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1117439&PageNumber=1

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
وای پدرم دراومد تاحالم خوبشد.الان بازم افسرده شدم چه کارکنم
ما چون ز دری پای کشیدیم کشیدیم .امید ز هر کس که بریدیم ، بریدیم .دل نیست کبوتر که چو برخاست نشینداز گوشه‌ی بامی که پریدیم ، پریدیم .رم دادن صید خود از آغاز غلط بودحالا که رماندی و رمیدیم ، رمیدیم.
چراغ تپل جان وحشتناکو کثیف بود دارم دق میکنم ازجلوی چشمم نمیره کنار
بیسان جان حرکت این اقا بهانه است برای اینکه شما ناراحتیتو بروز بدی و ابراز کنی که حالت بد هست. و احتمالا نوع افسردگی شما چرخشی و دوره ایی است. اگر دارو داری که دکترت با توجه به باردار بودنت داده تکرار کن در غیر اینصورت از دکتر کمک بگیر. با ارزوی سلامتی.
زندگی فراز و نشیب زیاد داره باید منطقی و مقاوم باشی ، چیز مهمی نیست که این قضیه هزاران مورد از این بدتر هست تو دنیا مگه تو مقصری که به خاطرش افسرده بشی، عوض افسردگی از هر چیز نا خوشایندی که تو دنیا میبینی باید درس بگیری . مثلا در این مورد تحقیق کن ببین علت عفونت زخم عمل چیه تا بتونی جلوی اون اتفاق رو بگیری. بچه که به دنیا بیاد هزار و یک مشکل داره با هر تلنگری که آدم نباید فلج بشه اول خدا و دوم تفکر عاقلانه ومنطقی از بحرانهای زندگی نجاتت میده احساسات شدید و رقیق فقط عقب میندازدت
زندگیم بوی گل میده! گل "رز "و "یاس"!
2706