2737
2739
عنوان

خیلی داغونم به منم می گن مادر

1753 بازدید | 93 پست
زود ازکارهای پسرم عصبی می شم وکتکش می زنم وسریع بعد پشیمون می شم وگریه می کنم کسی هست مثل من باشه
هرگزاون نگاه مهربونت بی تفاوتی رو یاد من نداد
وااااااااااای من هم چند وقت اینطوری شده همش داد میکشم خسته شدم به خدا الان چند روزه مادر بزرگم فوت کرده خیلی بدتر شده رفتارام متاسفانه کمک هم ندارم
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پسر من گریه خیلی زیاد میکنه میره رو اعصاب من هیچ علاقه ای به خواب نداره وقتی خوابش میاد رفتاراش بدتر میشه ولی باز ترجیح میده گریه کنه و نهایت کتک بخوره تا بخوابه
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
وااااااااااااای نگو 9 ساله خدا رحم کن من میگم بره مدرسه بهتر میشه یعنی با این وضعیت امیدوار نباشم به بهتر شدنش
2738
آرام نه سالشه کاملآ میفهمه و یادش میمونه تورو خدا خودت رو کنترل کن با خودت بگو من از امشب با خودم و خانواده ی خوشبختم عهد میبندم که صبور باشم
خاله های مهربون میشه لطف کنید و واسه خوب شدن رفلاکس آزاردهنده ی دخترم یه صلوات بفرستید ممنونم
من هم زود عصبانی می شم و داد میزنم...البته که پسر من خیلی تخسه و 2 سال و نیمشه...و حرف گوش نکن...امروز برده بودمش پارک دوچرخه سواری کنه دوچرخه ی خودش را ول کرده بود می رفت سراغ یه پسره ی دیگه که کلی هم غراضه بود...می خواست بره با بچه های بزرگتر فوتبال بازی کنه و توپشون را می گرفت....توپ یه پسره کوچکتر از خودش را گرفته بود و کل پارک را می دوید که اون بدوه دنبالش توپ را بگیره...همه چسبیده بودن به ماماناشون من مثل اسب دنبال این وروجک می دوییدم که حادثه به وجود نیاره
لطفا از صفحه ی اینستاگرام من دیدن کنید Emel_luxury
هرشب همین ومی گم ولی فایده نداره کارهایی هم که می کنه عصبیم می کنه نمی دونم شاید به خاطر تنهایمه چون شوهرم دوماه دوماه خونه نیست وتازه یه دخترم دارم
هرگزاون نگاه مهربونت بی تفاوتی رو یاد من نداد
2706