2726
عنوان

درمورد راه رفتن نی نی

309 بازدید | 9 پست
کیا واکر کودک استفاده کردن؟؟؟ از چند ماهگی؟؟ خوبه به نظر شما؟؟؟
الهی!نه من آنم که زفیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی! در اگر باز نگردد نروم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی! کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی...
بنظرم وسیله ها الکی بچه خودش همه جارو می گیره کم کم یاد می گیره اصلا استفاده نمی کنند مثل روور که بچه من اصلا استفاده نکرد هر وقت می ذاشتم توش گریه می کرد الانم 11 ماهیگی راه افتاد

اللهم عجل لولیک الفرج (اللهم صل علی محمد و آل محمد)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لطفا میشه بگید از چند ماهگی بچه هاتون غلت ردن؟ و کی 4 دست و پا رفتن؟
لاک پشت ناشنوا تو مسابقه دو برنده میشه میدونید چرا؟ چون حرفهای اطراقیان را که همش میگن این نمیتونه برنده بشه را نمیشنوه این هم دخمل ناز مامانی که تو مسابقه شرکت کرده. خاله ها ببینید چه خوش تیپ شدم http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015021612502987765
2728
10 ماهشه
الهی!نه من آنم که زفیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی! در اگر باز نگردد نروم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی! کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی...
پسر من 9 ماهگی چهاردست و پا رفت 7 ماهگی سینه خیز
من تو روروئک میذارم همش ببخشید باسنشو میندازه بالا یعنی بغلم کنید