2733
2734
عنوان

خواهرای گلم میشه بگین در دوران بارداری چی **نباید**بخورم

| مشاهده متن کامل بحث + 135658 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

زیره زیره, زعفرون , رازیانه ,غوره و آبغوره .همش خونریزی میاره و مقدار زیادش باعث سقط میشه.
روغن کرچک و ملینهایی که به دستگاه گوارش فشار میارن هم باعث انقباض رحم و سقط میشه.
no matter how you feel.Get up, dress up, show up, and never give up!  
2731
عزیزم تا ۴ماهگی اینارو نخور یا اگه هوس کردی خیلی کم بخور دیدم کسایی رو که اینارو زیاد مصرف کردن و دچاره سقط یا خونریزی شدن:
عسل.زعفرون.جیگر.هویج.دارچین.کنجد.
هرچیزی که ویتامین آ بالا داره نخور چون ویتامین آ که بالا بره تو بدن باعثه باز شدنه دهانه رحم میشه
ایشالله بارداری خوبی داشته باشی و به سلامتی نی نیت سالم و سرحال بیاد بغلت
مایونز, زعفرون انواع دم نوش, کرفس. ماهى تن ماهى جنوب, دارچین, جیگر
ما زن‌ها رسم خوبی داریم... زمانه که سخت می‌گیرد، شروع می‌کنیم به کوتاه کردن... ناخن‌ها... موها ... حرف‌ها... رابطه‌ها.
2738
مادر بیچاره نباید چیزی بخوره اوف چقدر سخته
گر نگهدارنده ی من آن است که من می دانم .... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد... خداجونم شکرت که باردارشدم و رحمتت رو شامل حالم کردی فرزندی سالم وصالحی بهم عطا کن ... دامن همه ی منتظر هارو هم سبز کن ان شا الله...
سلام بچه ها دیروز فهمیدم نینی هام دقلون. امروز میگو پلو درست کردم توش زرشک و جعفری وگشنیز هست بخورم اشکاب داره؟
این همه اب که جاریست نه اقیانوس است عرق شرم زمین است که سرباز کمست ان شااله فرزندانمون سرباز اقا شن
سلام دوستان من تازه واردم من در هفته ۱۶ بارداری هستم مصرف گوجه فرنگی و خیار سبز و کاهو و کلمم جدیدا زیاد شده آخه من ویار شدیدی داشتم که هیچی نمیتونستم بخورم حالا به کمک اینا یه کم غذا میتونم بخورم اینا مشکلی که ایجاد نمیکنه ؟
2706