2703
2553
عنوان

مسابقه عکس اردیبهشت ماه

17330 بازدید | 333 پست
تبلیغ در تاپیکها، پیغامهای خصوصی ممنوع سلام موضوع مسابقه این ماه: کوچولوی خواب آلود من فرشته های کوچک هنگام خواب و خواب آلودگی دیدنی و شیرین هستند. تصویر کوچولوها درحالیکه خواب هستند، در حال خوابیدن هستند، نیمه خواب هستند یا تازه از خواب بلند شدند را برای ما ارسال فرمایید. مهلت ارسال عکس از تاریخ 94/2/17 لغایت 94/3/6 می باشد. کاربران عزیز می توانند تا تاریخ 94/3/11 به عکسهای موردنظر رای دهند. کاربران عزیز عکسهای خود را از این قسمت ارسال کنید http://photo.ninisite.com/default.aspx حامیان این دوره: بن خرید 40هزار تومانی از فروشگاه الو شرایط شرکت در مسابقه: -عکس ارسال شده باید مرتبط با موضوع مسابقه باشد. -شرکت کننده ها برای جذب رای، حق ایجاد تاپیک و نیز تبلیغ بین تاپیکها را ندارند در غیر اینصورت عکس آنها از مسابقه حذف می شود. -هر کاربر می تواند تنها یک عکس ارسال کند. -عکسهایی که در آتلیه گرفته می شوند در مسابقه شرکت داده نمی شوند. عکس باید توسط کاربر گرفته شده باشد. -عکسهای ارسال شده در آرشیو مسابقه نگهداری می شوند -به عکسهایی که توسط کاربران بیشترین رای را کسب کرده باشند، جوایزی توسط حامیان مسابقه تقدیم می شود. -به 3 نفر از کاربرانی که در مسابقه شرکت کرده و به عکسهای موردنظر رای می دهند با قید قرعه جایزه تقدیم می گردد. - در هر گروه سنی، 3 جایزه به عکسهای منتخب بر اساس رای کاربران اهدا می شود. -قابل ذکر است کاربران عزیزی که در دو دوره قبل جزء برندگان مسابقه بودند در این مسابقه نیز می توا نند شرکت کنند اما عکس آنها در صورت بدست آوردن رای بالا به عنوان برنده درنظر گرفته نخواهد شد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام اول اینکه خسته نباشید همگی دوم خانوم تهرانی لطفا تو عنوان مسابقه بذارید که هرنوع تبلیغ ممنوعه چون اکثرا شرایط مسابقه رو نمیخونن و دانسته یا ندانسته تبلغات میکنن! بعدم مرسی که تعداد برندگان رو بیشتر کردید
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
2714
چجوری عکس بفرستیم من بلد نیستم کاش یه نفر توضیح بده برام
هوالرزاق***رایانه صهبا***خدمات رایانه ای درمحل شما،با پرسنل مجرب،کمترین هزینه،بهترین خدمات...http://rayaneh-sahba.persianblog.ir نگران فردایت نباش،چرا که خدای امروزودیروز خدای فردایت هم هستLilypie Second Birthday tickers
سلام دوستان کاش این سری هم برندها همش نتیجه تبلیغ دوستان نباشه می گن تبلیغ نمی کنیم ولی تو جاهای دیگه همش مشغول تبلیغ هستن یا تو همه تایپیک ها شرکت می کنن با امضا هاشون ، بعد با یه متن های که باعث جلب توجه میشه کنار عکساشون می ذارن اونجوری تعداد رایهاشون بالا می ره و بعد دوستان نی نی سایتی با هم بده بستون دارن و بهم رای می دن
خانوم تهرانی چرا اینقد جواب نمیدید تا منو اعصبانی کنیددددددددددددددددددددددددددددددد شما گفتید جایزه نفرات اول تا پنجم برای آتلیه حس هستش حالا جوری رفتار کردید که من حس کنم زد و بندی درکار بوده که جوایز مارو دادی به نفرات دوم !!!!!!! اگه جایزه من قراره قاب گوشی باشه نمیخامش چون تو خصوصی هم بهتون گفتم قاب گوشی بدرد من نمیخوره بدید به همونایی که جایزه اولو دادید! شما هربار یه حرفایی اول مسابقه میزنید و بعدش یه جور دیگه تمومش می کنید واقعا متاسفم برای خودم ... ----------------------------------------------------------------------------------- لااقل دلیلشو که میتونید بگید من که ناراضی ام و جایزمو حلال نمیکنم چون واقعا زدید زیر قولتون الان باز یه سریا میاان میگن چرا بخاطر جایزه اینجور میکنی!!!! خانوم تهرانی دارن جواب همه رو میدن الا من که دارم بخاطر حقم اعتراض میکنم! هرکی به من حق نده حق اعتراض به منو نداره !
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
2706