2726
عنوان

خانوم هایی که IUI کردن بیاین با هم باشیم

105172 بازدید | 4816 پست
خانوم هایی که IUI کردن بیاین با هم باشیم. سلام به همه دوستان. این تاپیک رو راه انداختیم که همه اونایی که IUI کردن و در انتظار فرزند هستند تا تکمیل درمان و مامان شدن همگی در کنار هم باشیم و از اطلاعات همدیگه استفاده کنیم. انشاالله به امید خدا اطلاعات اعظای تاپیک ***نام**سن و شهر محل زندگی*مدت درمان**********دلیل درمان***********فرزند چندم***نوع درمان 1. سمانه** 32 ساله از تهران**سه سال درمان**تنبلی تخمدان خفیف و کم تحرکی اسپرم همسر** فرزند اول**عمل واریکسل همسر و دوبار IUI ناموفق 2. رز سفید**26ساله ازتهران**4سال درمان**تنبلی تخمدان خفیف کم تحرکی اسپرم و مورفولوژی همسر*فرزند اول*عمل واریکسل همسر و یک بار IUI ناموفق. 3. آتی **34 ساله از مازندران** 2 سال درمان**تنبلی تخمدان** فرزند اول**دوبار iui 4. شکلات عسلی** 26ساله از شیراز**1 سال و نیم**مشکل کم تحرکی اسپرم همسر** تجویز IUI 5. نیو* 23 سال از تبریز**1 سال و نیم درمان**مرفولوژی کم همسر و پلیپ لوله خودم** فرزند اول**3 بار IUI ناموفق**الان طب گیاهی 6.پری** 25ساله از شیراز**2 نازایی.یک بارداری پوچ وسقط**مشکل مرفولوژی پایین همسر**فرزند اول**IUI 7.*سادات خانم**24 ساله ازمشهد**.....**مشکل تعداد کم اسپرم و تحرک و شکلش**فرزند اول**عمل واریکسل (15 سالگی) زالودرمانی؛ یکبار IUI ناموفق 8.آیناز**33 ساله از تبریز**1 سال **واریکوسل و ضعف تعداد و تحرک و مورفولوژی اسپرم ** فرزند اول** 2ماه دارو درمانی -عمل واریکوسل و دو بار IUI
شکرررررررررررررررررت خدا. می دونستم دست هام رو خالی بر نمی گردونی. بزرگی و عظمتت رو شکر خداجونم. همینطوری که به من لطف کردی و دلم رو شاد کردی دل تک تک بچه های این سایت رو شاد کن. الهی آمین.
یعنی کسی نیست که IUI کرده باشه؟
شکرررررررررررررررررت خدا. می دونستم دست هام رو خالی بر نمی گردونی. بزرگی و عظمتت رو شکر خداجونم. همینطوری که به من لطف کردی و دلم رو شاد کردی دل تک تک بچه های این سایت رو شاد کن. الهی آمین.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نیلو جون خیلی متاسفم. انشااله به زودی مامان میشی
نیلو جون توی این مدت 14 روز دل درد و کمر درد داشتی؟ بدنت دائم گر می گرفت و داغ می شد؟ توی صورت و بدنت خیلی جوش زدی؟
من بیست و یکم باید برم آزمایش بدم . هفته پیش iui شدم
افسوس که سرمایه زکف بیرون شد / و از دست اجل بسی جگرها خون شد / کس نآمد از آن جهان که پرسم از وی/ احوال مسافران عالم چون شد
هیچ حالتی ندارم فقط تخمدانهام گاهی درد میگیره و گاهی کمر درد دارم
افسوس که سرمایه زکف بیرون شد / و از دست اجل بسی جگرها خون شد / کس نآمد از آن جهان که پرسم از وی/ احوال مسافران عالم چون شد
ati جون منم بیست و یکم باید برم آزمایش. کجا آی یو آی کردی؟ دارو چی مصرف کردی؟ ولی من تمام حالتهایی رو که بالا گفتم دارم. خیلی نگرانم. شدیدا دل شوره دارم. برام دعا کنید
ستاره جون امیدوار باش عزیزم. انشااله جواب میگیری. شما کجا آی یو آی انجام دادی؟ دکتر کی بوده؟
ستاره جون معمولاً دو هفته بعد از انجام آی یو آی باید آزمایش بدی. مگه دکترت بهت نگفته؟
من از فردای ای یو ای درد زیر دل و واژن داشتم.بعدشم پهلو درد اضافه شد بهش.الانم پایین دلم سمت چپ همون طرفی که فولی داشت تیر میکشه.. به نظرتون به خاطر داروهاست؟اخه من ماه پیشم که دارو داشتم با اقدام طبیعی همین حالتارو داشتم اما ازم منفی شد...
خدایا من اینجا دلم سخت معجزه می خواهد و تو انگار معجزه هایت را گذاشته ای برای روز مبادا.....!!
سلام دوستان منم آی یو انجام دادم فقط یه سوال وقتی شیاف استفاده میکنم همش وقتی خودمو میشورم میاد بیرون باید از اپیدورال استفاده کنم؟
(یا رب نظر تو برنگردد)دوستان برای براورده شدن حاجتم لطفأ یه صلوات بفرستید من هرگز شکست نخوردم فقط هزاران راه را رفته ام که به کار نیامده اند.
2706