2726
سلام
مدتیه احساس می کنم اصلا دیگه نه من نه شوشو فضای خونمون رو دوست نداریم یعنی بهمون شادابی و نشاط نمی ده می خوام یع تغییرات اساسی بدم ولی نمی دونم چجوری از طرفی هم مستاجر هستیم و نمی خوام خیلی خرجی بکنم که سال بعد نتونم ازش استفاده کنم

نیم دونم لوستر نداریم به نظرتون لوستر بگیرم؟
گل مصنوعی چطور؟
آشپزخانه مان سرامیکه و واقعا اذیت می شم چون 11متره و هرجا پا می ذارم خالیه و چندباری هم نزدیک بود بد جوری سر بخورم به نظرتون گبه یا گلیم برای آشپزخونه خوبه؟
البته اینم بگم که من افسردگی دارم و دکتر برای درمان اون گفته سعی کن خونت رو به بهترین نحو ممکن تزیین کنی ولی در راستای همون افسردگی من نه حال و حوصلشو ندارم نه فکر به جایی می رسه
هانا جون اولین کاری که به نظر من بکن.. یه تغییر ظاهری تو خودت به وجود بیار.. مثلا موهات رو رنک کن.. موهات رو کوتاه کن.. مدل ابرو هات رو.. نوع پوششت تو خونه رو .. از رنگ ها ومدل های که تا حالا استفاده نکردی استفاده کن..

خوب این از خودت.. اما برای خونه .. یه لوسترهایی هست که چند نوع نور مختلف داره وبا کنترل تنظیم میشه.. اگه لوستر خواستی از اونا بخر ..

اما قبل از خرید چیزی.. چیدمان مبل و وسایل نشیمن وپذیراییت رو عوض کن.. وسایل توی ویترینت رو جا به جا کن..

حتی اگه قشنگ نمیشه این کار رو بکن.. ( اگه قشنگ نبود بعد از یکی دو هفته به همون مدل قبل بچین)

یه گلدون طبیعی بگیر.. به نظر من یه بن سای کوچیک(اگه با قیمتش مشکلی نداری).. یا حتی چند شاخه بامبو..

یا بنفشه آفریقایی که گلهای رنگی داشته باشه..
بیا ره توشه برداریم....
گبه (یا گلیم ) برای آشپز خونه خیلی خوبه.. به شرطی که خودش باعث بیشتر لیز خوردن نشه!

اگه میتونی جای تلوزیون رو توی خونه ات تغییر بده.. (این تغییر خیلی خیلی به تغییر روحیه کمک میکنه.. برای من که این طور بود..)

اگه خونه ات دو خوابه هست.. جای اتاق خوابت رو عوض کن..
بیا ره توشه برداریم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
رز گلی جون ممنون از راهنماییت با توجهبه شرایط روحیم و اینکه تصمیم گرفتن خیلی برام سخته یه سریا بهم گفتن چیدمان خونت رو مدرن و کلاسیک کن یه سری هم گفتن سنتی بیشتر آرامش می ده می ترسم یه کدوم رو انتخاب کنم و خرج کنم بعد پشیمون شم
هانا جون من خودم مدرن وکلاسیک رو ترجیح میدن..

تو هم ببین علاقه ات چه جوره.. تو ذهنت خونه ات رو دکوراسیون مدرن ویه بار با دکوراسیون سنتی تصور کن ببین کدوم بهتر میشه..

من کلا از جاهای شلوغ خوشم نمیاد..
بیا ره توشه برداریم....
اول چند تا از اتاق خواب برات بذارم به نظر من بهتره دکوراسیون اتاق خوابت کلا عوض کنی البته منظورم تختخوابت نیست و پرده و روتختی و.. سات . از این استیگرهای طرح گل می تونی بریا بالاس تختت استفاده کنی . سایت زیر رو ببین استیکرهای قشنگی داره - تو اتاق خواب ترکیب این رنگها قشنگن - آبی و لاجوردی - سبز - بنفش و یاسی و صورتی ملایم - گلبهی .

این عکسها رو هم ببین
querrrhjtbms4v5kyup.jpg

7oy0dv5i5xcf1y9ymf9.jpg

ptfr68gv5rfnfrzgnxmc.jpg
7qopm8htldg75zmpiyqe.jpg

dri70ab4tulpgqmvkup.jpg
حالا از پذیرایی - نظر من اینه سعی کن به جای گل مصنوعی چند تا شاخه بامبو سر حال بگیری . به جای گلدان های مرسومی که برای بامبو هست 1 جای رو بهت معرفی می کنم می تونی بری اونجا گلدانهای شیشه ای زیبا بگری اینجایی که می گم شمعهای جالبی هم داره که برای استفاده روی شومینه یا میز مناسبه - صنایع شیشه ملکی نژاداین سایتشه -آدرسشون هم م انقلاب - روبروی دانشگاه پاساژ فروزنده طبقه منهای یک www.designerglassmn.com
البته من 2سال پیش ازشون خرید کردم نمی دونم چرا الان وارد سایتش نمیشه . شماره شون برات می ذارم اگه خواستی بری زنگ بزن ببین جاشون هنوز همون انقلابه یا نه 66962278 و کارخانه 55829655

می تونی چند تا تابلوی زیبا با توجه به رنگ مبلهات به مجموعه دکوراسونت اضافه کنی مثلا من دکوراسیونم نارنجیه یک پوستر طرح پاییز زیبا خریدم که بزرگه رفتم از یک جایی که باز آدرسش می گم شاسی به قیمت مناسب گرفتم دادم همونجا پوستر رو شاسی برام چسپوند و 1 تابلوی زیبا شد

آدرس جایی که شاسی تولید می کنن خ انقلاب بعد از ایستگاه بی آر تی 4راه ولی عصر سر بزرگمهر یک کم ه سمت جنوب که بری دست راست صنایع بزرگمهر چند تا مغازه و کارگاه بغل هم هستند خودشون هم داخل مغازه شون تابلو شاسی های چند تکه خیلی قشنگی دارن
سایت دکووال هم یک سر بزن استیکرهای خوبی داره- اگه بودجه داری می تونی مبل یا میزت عوض کنی یا بوفه ویترینت رو اگر نه سعی کن چیدمانشون تغییر بدی - پرده عوض کنی . کوسن جدید بگیری و رومیزی های نو - اگه رنگ پارچهمبل و وسایلات می گقتی می تونستم بهت بگم چه رنگهای با اون ست میشه
2706