2703
2553
عنوان

همه چیز درمورد مراکز خرید استانبول

688218 بازدید | 875 پست
دوستان عزیز
خیلی ها برای سفر به ترکیه بخصوص استانبول که یکی از قطب های تجاری محسوب میشه به دنبال مراکز خرید خوبش هستن که هم قیمت مناسب باشه و هم بصورت تک فروش باشه
چون همونطور که می دونید بیشتر خیابان های استانبول پر هستن از مغازه هایی که فقط بصورت جینی جنس می فروشن

تو هر سرچی که از اینترنت بکنید این مطالب میاد :

مرکز خرید آکمرکز Akmerkez :
این مرکز خرید، شامل فروشگاه های پوشاک زنانه، مردانه، بچه گانه، اسباب بازی، عینک، وسایل الکترونیکی، ورزشی و ...، صرافی ها و رستوران ها نیز در این مرکز خرید دیده می شوند. شعب مارک های معتبر در این مرکز امکان خریدی مطمئن را به شما می دهد.

بازار ادویه (بازار مصری – میسیر چارشیسی)
Misir Car?isi :این بازار از بازار های قدیمی و سنتی سر پوشیده استانبول و قسمتی از مسجد ینی والده است که درآمد حاصل از اجاره غرفه ها صرف نگهداری بنای آن می شود. عطر زعفران، آویشن، ادویه های هندی، نعناع و ... سراسر بازار را معطر کرده است. علاوه بر ادویه صنایع دستی مانند شال های دست باف و ظروف نقش دار سرامیکی و نقره هم در این بازار به چشم می خورد.

مرکز خرید جواهیر Cevahir :
بزرگترین مرکز خرید اروپا و ششمین مرکز خرید بزرگ جهان.از مراکز خرید چشم نواز استانبول، که علاوه بر جواهر و ساعت، چندین فست فود (مک دونالدز، پیتزا هات، برگر کینگ و کی‌اف‌سی)، رستوران های معروف، مرکز نمایش، سینما و مراکز تفریحی به چشم می خورد. بزرگترین ساعت جهان بر بام این مرکز خرید قرار گرفته است. در این مرکز خرید اکثر مارک های معروف شعبه دارند. نظیر بنتون، آدیداس، اسپریت و ... منهای مارک هایی مانند بربری و دیور.

مرکز خرید ایستینیه پارک Istinye park :
از مراکز خرید محبوب و پر طرفدار استانبول است، علاقمندان به مارک های D & G، دیور، پرادا، فندی، هوگو باس، زارا، مانگو، ماکس مارا و ... در این مرکز می تونن خرید خوبی داشته باشند.

بازار بزرگ کاپالی چارشی Bazaar (Kapaliçar?i) :
بازار سنتی و سر پوشیده که از قرن هاست از مراکز مهم خرید استنانبول است. که با وجود مساجد، بانک ها، رستوران ها و کارگاه ها از بزرگترین بازار های سر پوشیده جهان بشمار می رود. تاریخچه این بازار با به قرن پنجم میلادی بر می گردد، بازای که که هم اکنون هر نوع کالایی نظیر پارچه، فرش و گلیم، جواهرات، صنایع دستی، سنگ گوهر، سکه های قدیمی، ادویه، محصولات چرمی و... را در آن می توان پیدا کرد. این بازار دوشنبه ها از 8:30 تا 7 بعد از ظهر باز می باشد.

بازار اراستا (بازار فرش و سرامیک) Arasta Bazaar
بازاری سنتی که مکانی مناسب برای خرید فرش و سرامیک است. که هزینه های آن صرف نگهداری ایاصوفیه می شود.

مرکز خرید الیویوم Olivium
در این مرکز خرید می توانید خرید خود را با قیمتی پایین تر از دیگر مراکز خرید انجام دهید. میشود گفت یک حراجی بزرگ است که اجناسی که کم کم دارند از گردونه مد خارج می شوند با قیمتی بسیار مناسب به فروش می رشند. لازم به ذکر است که کیفیت این اجناس با اجناس سایر مرکز خرید هیچ تفاوتی ندارد.
خوشحال میشم از کارام دیدن کنید
www.aartt.blogfa.com
آآآآآآآما ....

شنیدن کی بود مانند دیدن !!!

حالا من از دوستای عزیزم درخواست دارم هرکجا برای خرید رفتن و اطلاعاتی در این مورد دارن رو بنویسن تا بقیه هم استفاده بکنن
www.aartt.blogfa.com
از خودم شروع می کنم

من اولویوم رفتم
out let محسوب میشه( اگر اسپلش رو درست نوشته باشم)
به معنی ته انباری !!
یعنی مارک های معروف خیلی از محصولاتشون که تک سایز شده باشه و یا اینکه تو اون بازه زمانی از دور خارج شده باشه و به جاش محصولات جدید آورده باشن اینها رو به این پاساژ منتقل می کنن

جنس های بسیار خوبی هستن ولی خب مد روز نیستن !!! مثلاً 2010 هستن
ولی انصافاً که چیزهای خوب و با قیمتی میشه از توش پیدا کرد

مارکهای : mango
marks&spencer
lcc wakiki
mavi jeans , ......
www.aartt.blogfa.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جواهیر
http://www.istanbulcevahir.com/turkish/#/events

پاساژ گرونی هست
البته برندهای خوب و با کیفیتی توش هستن
با کلی رستوران های معروف مثل : مک دونالد و پیتزا هات و انواع غذاهای ترکی

برندهای :
Debenhams
mothercare
C&A
mavi
celvin clain
levis
zara
guess
koton
LC waikiki

تو هر مغازه ای حتی اگر فصل حراجی هم نباشه رگالی مخصوص قیمت های آف خورده هست و دست خالی بر نمی گردین

راستی سینما هم داره که سه بعدی هست
www.aartt.blogfa.com
2720
یه راننده تاکسی ما رو برد اونجا گفت برای دخترهاش همیشه از اینجا خرید میکنه
merter واقعا عالییییییییییییی بود... مفت .... پوشاکش عالیه
"فروشگاه پوشاک نی نی پوش" - پوشاک مارکدار با کیفیت، با مناسبترین قیمت http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=33001
2714
خیابان فاتیح

خیلی مغازه های شیکی توش هست که لباس عروس های فوق العاده زیبا و البته گرونی توش هس
ولی لباسهای شب ارزون قیمت تر وزیبایی هم میشه توش پیدا کرد

یک مغازه به اسم movell
بود که لباس و شلواز جین و اسپرت هم زنونه و هم مردونه داشت
قیمت لباس هاش 15 20 25 لیر و شلوارهاش تا 40 لیر بود
من کلی ازش لباس خریدم و هی دارم میشورم و می پوشم
ایم مغازه رو یکی از ایرانیای مقیم ترکیه بهم معرفی کرد و گفت همیشه خریداش رو از اینجا می کنه

یک بازارچه محلی به اسم سه شنبه بازار ههم تو این خیابون هست که روی گاری لوازم رو می فروشن ولی همین کفشهای ترک که ما بابتش 60 یا 70 تومن پول میدیم رو 20 تومن میشه خرید
www.aartt.blogfa.com
در خیابان لاله لی که یکی از مراکز خرید برای تاجران محسوب میشه کلی مغازه هست ولی از دم همشون جینی فروش هستن

یکی دوتا مغازه بر خیابون که اکثراً فروشنده هاش ایرانی هستن فقط تکی می فروشن که قربونشون برم تا ایرانی میبنن کلی گرونتر می گن
www.aartt.blogfa.com
2706