2726
عنوان

همه چیز درمورد مراکز خرید استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 689173 بازدید | 875 پست
سلام عزیزم
من 2 هفته پیش اونجا بودم هواش مثل هوای تهران بود فقط شبها ش سرد تر بود
الان باید هوا خوب باشه
میتونی از سایت های زیر یه نگاهی به آب و هوای استانبول تا 15 روز دیگه بندازی
البته به نظر من این سایتها خیلی دقیق نیستن ولی بازم تا یکی دو روز اینده رو درست نشون میدنhttp://www.foreca.com/Turkey/Istanbul?tenday
http://www.accuweather.com/en/tr/istanbul/318251/march-weather/318251?monyr=3/1/2012
من الان استانبولم هواش خوبه و سرماش ازاردهنده نیست برای روتختی برید کاپالی چارشی کلی داره باید بگین یاتاک ستی میخوام و راسته رو تختی هارو نش.ن میدن بهتون محصولات تاچ خوبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه مرکز خرید به نام 212 هست که قیمتاش از اولیویوم هم مناسب تره و اونم outlet هست . تو استانبول جشنواره خرید shopping fest هست که پارسال آپریل بود تو اون مدت زمان تا 80% هم بعضی جنسا تخفیف میخوره
2728
سلام.با تشکر از این تاپیک.یه سوالللللللللل؟؟دوستان کسی میدونه چطری می شه از قسمت اروپایی(میدان تقسیم)
می شه رفت قسمت اروپایی.با توبوس بهتره یا از طریق آب.لطفا اگه می دونید دقیقا شماره اتوبوس های مربوطه و اسم اسکله هاش را بگید.و اینکه با چه خطی میشه رفت مرکز خرید اپتیموم..
هم از ظریق کشتی ار امینونو میری کادیکوی و بعد سوار اتوبوس میشی و ایستگاه yeni sahra پیاده میشی و هم متونی از تکسیم یا شیشلی سوار اتوبوسهای کارتال یا پندیک بشی و باز تو همون ایستگاه پیاده شی ولی با کشتی با یه تیر دو نشون زدی
سلام.ممنونم از دوستای گلم که جوابمو دادند.می شه لطف کنین بهم بگید اگر بخواهم برگشتم از قسمت اسیایی آخره شب باشه.این کشتی ها تاچه ساعت از شب هستند؟برای برگشت دیر وقت از کدوم مسیر بهتره؟خیلی خیلی ممنونم از مونا و omili جان.
دوستای گلم لطفا اگر میشهه این مکان ها را هم برام مسیرش را بگید.
1-خیابان بغداد تو قسمت اسیایی(ازکادیکوی سوار چه اتوبوسی بشم)
2-مرکز خرید from istanbul (از تکسیم چطوری برم)
3- تپه چاملیجا .
4-هر جای خوش منظره و زیبایی که غیر از جاهای معروفش هست.چون قبلا یک بار اومدم و جاهای معروفش را دیدیم.
با تشکررر.انشالله منم بتونم جباران این راهنماییتون را بکنم.
مرسی.
سلام مجددد به دوستان گلم::یه آدرس دیگه هم میخوام::
5- شنیدم یه محلی است به نام Ortakoy لگه اشتباه نکم که شبها موسیقی داره و...از تقسیم چطوری میشه رفت انجا.
مرسی.مرسی.مرسیییی
خانوما اینجا کسی نیست قصد رفتن به استانبول رو داشته باشه؟ همفکری کنیم. ما گذاشته بودیم بعد عید بریم که قیمت ها بیاد پایین ولی متسفانه خیلی قیمت ها بالا رفته. توری که پارسال همین موقع 800 بوده شده حدود یک و 200. تور های ارزون تر 3 روزه شده که به درد نمیخوره ! نمیدونم اگه خودمون جایی رو رزرو کنیم ارزون تر در نمیاد؟ کسی تا حالا این کارو کرده؟ چطوری باید رزرو کرد؟
asali jon chizi ke to istanbul ziade hotel azizam khob chera ba toor miaid khodeton belit begirid biaid baed inja hotel begirid
mage toor chi kar mikone ye rooz mibare migardone hamin ke gardeshesh ham be darde khodesh mikhore
دوستی ها کمرنگ بی کسی ها پیداست راست گفتی سهراب آدم اینجا تنهاست
2706