2737
2734
عنوان

همه چیز درمورد مراکز خرید استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 689412 بازدید | 875 پست
سلام بچه ها
من دیشب ازاستانبول اومدم . دخترم 14 ماهش بود . توصیه من به کسانی که بچه کوچیک دارن اینه که یا ازرفتن تو این فصل منصرف بشن یا حتما کلی لباس وپتو و بخصوص کالسکه و کاورررررطلقی کالسکه ببرید . من که همه اینا رو رعایت کردم الان دخترم سرما خورده . هوا خیلیییییییییییییییییییییی سرد بود ولی خودشون عادت دارن . همه میان بیرون ولی درکل بچه کوچیک کم بود . بهترین فصل استامبول خرداد هستش که هوا عالیه ولی خوب گرونه . الان هم قیمت تور خوب بود و هم همه فروشگاهها تخفیف خوب داشت . همه چیز عالی بود ولی فقط مشکل بچه هستش که سخته دیگه .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مامان لوبیا جون
مونا آنا یوسف ازم کتاب خواسته بود برای گل پسرش ببرم
من که خودم تهرانم عزیزم. فروردین دارم میرم استانبول
ولی از حسن نیت شما کمال تشکر رو دارم... بوس
"فروشگاه پوشاک نی نی پوش" - پوشاک مارکدار با کیفیت، با مناسبترین قیمت http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=33001
سلام مونا خانوم.من تو یه تاپیک ازتون خواسته بودم مراکز خرید خوب استانبولو بهم معرفی کنین.جایی که قیمتاش خیلی گرون نباشه و بشه خرید کرد.شمام قرار شد برام میل بزنین ولی خبری نشد.میشه همینجا بگین؟
2728
ما اول فروردین استانبول هستیم همین الانم حسابی سرمارما خوردم
حالم گرفته خدا کنه خیلی سرد نباشه
ساکارو بستم اما نمیخوام زیاد بار با خودم راه بندازم
به نظرتون لازمه پتو و ... هم بردارم؟
2738
دوستان یه لطفی بکنید
فقطططططططط
درمورد استانبول سوال بپرسید و جواب بدید !!
درمورد آنتالیا تاپیک هست !
من پستا رو پاک میکنم ! برای اینکه دوستان برای خوندن مطالب مفید درمورد استانبول باید این همه صفحه رو بخونن !!

مونا جون
اینجا رو دیدی ؟؟
http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=193463&PostID=8283359#8283359
خوشحال میشم از کارام دیدن کنید
www.aartt.blogfa.com
فاطیما
1390/12/27 1:05 ب.ظ
سلام مونا خانوم.من تو یه تاپیک ازتون خواسته بودم مراکز خرید خوب استانبولو بهم معرفی کنین.جایی که قیمتاش خیلی گرون نباشه و بشه خرید کرد.شمام قرار شد برام میل بزنین ولی خبری نشد.میشه همینجا بگین؟
فاطیما جان
33 صفحه اطلاعات اینجا گذاشتیم کهههههههههه !!!!!!!
خوشحال میشم از کارام دیدن کنید
www.aartt.blogfa.com
سلام دوستان
مرسی از تایپک خوبتون

بچه ها ما اخرای فروردین میخوایم بریم استانبول به نظرتون خوبه؟؟؟؟؟؟

با توجه به این که عید همه میرن ممکنه همه چی تموم بشه؟ اخه ما بیشتر میخوایم خرید کنیم...........

مونا جان شما که اونجا زندگی میکنید میشه راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

روتختی و روکش مبل میخوام اونجا هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مرسی از راهنماییتون:)
Lilypie Pregnancy tickers
سلام به دوستان من دارم آخر این هفته میرم استانبول کسی تازه اونجا بوده ؟ هوا چه طور بود؟ من که دارم همش دعا می کنم هوا خیلی خوب باشه

میگن : خدا آدمایی رو که خیلی دوست داره زیاد امتحان میکنه! اینطور که من حساب کردم ،" خدا دیوونه ی منه" ...!!!
2706