2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تجربه من اینه از زمان تمام شدن پریود هر شب نزدیکی داشته باشید هر شب. بار اول من بعد سه ماه شد ولی یه ماهش نشد که سقط شد اما برای ارمیا یه ماهم تموم نشد که باردار شدم
خدایا... فاصله بگزار میان من و هرآنچه نمی گذارد بندگی کنم
نه عزیزم اشتباهه این روش از روز دهم پری یک شب در میون تا روز 22 پری اقدام کن هر روز نظفه ی مرد و ضعیف میکنه.
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
2738
من تو بارداری اولم همینطور که مامان ارمیا گفت . و طول کشید . دومی رو گذاشتم فقط روز تخمک گذاری ام فوری شد . اولی دختر بود . اینو میگن پسره . روزهای تخمک گذاری هم از روی ترشحات راحت میشه فهمید . ترشحات بی رنگ و غلیظ . که حدود سه روز ادامه داره . ا ن روزی که از همه روزها بیشتره اون روز تخمک گذاری ات هست . داروخانه ها هم کین تشخیص تخمک گذاری دارند . مثل بیبی چکه . اگر پسر میخواهی ترجیحا بزار روزهای تخمک گذاری . چند تا دستور غذایی هم داره از نت در بیار
و خدایی که همین نزدیکی است ....
فک کنم با اندازه گیری دمای بدن هم بتونی روشش رو نمی دونم ولی با دما سنج هر روز دمای بدنتو اندازه بگیر هر روز صبح که دمای بدنت زیاد شد اونروز روز تخمک گذاریه
فک کنم با اندازه گیری دمای بدن هم بتونی روشش رو نمی دونم ولی با دما سنج هر روز دمای بدنتو اندازه بگیر هر روز صبح که دمای بدنت زیاد شد اونروز روز تخمک گذاریه
2706