2737
2734
دوستان سلام من دوست دارم تا جاییکه دست خودمه حتما طبیعی زایمان کنم. میشه دکتری رو معرفی کنید که طرفدار زایمان طبیعی باشه و بیمارستان رضوی هم بیاد؟ برام مهمه که رضوی باشه. البته بگم که زایمان اولم سزارین شدم ولی چون هفت سال گذشته میشه که این یکی رو طبیعی بیارم. دخترخالم بعد دوسال از سزش پیش دکتر آیتی طبیعی زایمان کرد با اینکه بچه اش 4700 بود. ولی ایشون رضوی نمیاند.
گر نگهدار من آنست که من می‎دانم شیشه را در بغل سنگ نگه می‎دارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چون بچه اول سز شدم. امکانش هست که دومی هم بشم. ولی خودم طبیعی میخوام. سر بچه اولم هم دهانه رحمم تا هفت سانت باز شد. اما بچه یکم بالابود. سزارینم کردند.
2731
میدونم میشه بیمارستان زنگ بزنم و بپرسم. اما بعضی دکترها خیلی رو طبیعی پافشاری ندارند. مثلا برای بچه قبلیم تو بیمارستان رضوی دکترم اومد دید که دهانه رحمم هفت سانت باز شده ولی یکم صبر نکرد که من راه برم تا شاید بچه پایین بیاد. گفت باید سز بشی. درصورتیکه از چند تا ماما پرسیدم و میگند اگه منتظر میموند و راه میرفتی بچه میومد پایین. عجله داشت که زود برگرده. میخوام دکترش متعهد باشه و اصرار به طبیعی داشته باشه. دکتر قبلیم اینطوری نبود. برای همین میخوام از تجربه های شما استفاده کنم.
الهه جون. دخترخاله من بعد دوسال از سزارینش، زایمان طبیعی کرد. بچه اش هم 4700 بود. پیش دکتر آیتی. اما آیتی رضوی نمیره
2738
بیمارستان رضوی خیلی محیطش خوبه. خیلی آرامش داری. رسیدگی پرسنلش هم خیلی خوبه. این تجربه ای که سر اولی دارم. بنت الهدی رو دیدم. خواهرشوهرم اونجا بود. محیطش رو دوست ندارم. ولی در نهایت اگه نتونم دکتر پایبندی گیر بیارم. میرم بنت الهدی با دکتر صدیقه آیتی. چون لااقل دیدم که دختر خاله ام بعد دوسال پیش اون تونست طبیعی بیاره. جالبه پیش هر دکتری رفته بود گفته بودند که باید این رو هم سز بشی.فقط آیتی گفته بود که میشه طبیعی زایمان کنی.
سلام دکتر مریم تیموری که خانوم بسیار خوش برخورد و متعهدی هست و رضوی هم میره و برای طبیعی کمک میکنه شماره تلفن:38444844 آدرس : بلوار بعثت جنب داروخانه دکتر بهرامی
خدای مهربونم از هدیه ای که بهمون عنایت کردی سپاسگزارم. خودت حافظش باش یا خیرالحافظین
2706