2737
2734
عنوان

سزارین بهتره یا طبیعی؟

3064 بازدید | 42 پست
سلام با دکترم صحبت کردم قبول کرده که سزارینم کنه اما بعضی ها منو از درد بعد از عمل میترسونن و میگن تا مدتها بعد از عمل عوارضش همراهته.اما از طبیعی خیلیییی میترسم نمیدونم کدوم بهتره.چکار کنم؟؟
من دو ماه پیش سز شدم البته بچه بریج بود فقط وقتی بار اول خواستم از تخت بیام پایین جای بخیه هام انگار کشیده میشد اونم چند لحظه بود الانم گاهی کتفام گزگز میکنه کلا راضی بودم.به نظرم هر دوشون خوبه بستگی به دکتر بیمارستانت و توانایی خودت هم داره و اینکه کمک کنن راحت زایمان کنی
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
سزارین فقط اخرش دیگه 10 روز اوله که خیلی سخته
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من سال ۸۱طبیعی کردم اونموقع کتابهای زیادی مطالعه کردم ودیدم از نظر علمی طبیعی بهتره الانم از نظر علمی طبیعی بهتره ولی انقد شکنجه شدم که تا ۱۱سال دیگه اسم بچه نیاوردم بعدشم به شوهرم گفتم اگه بچه میخوای باید سز کنیم دختر دومم رو داوطلب با پزشک خودم رفتم سز کردم الان میگم همون اول کاش این عقلو داشتم و سزارین میکردم درد بعد زایمانم هم نه اینکه نداشته باشم داشتم ولی نه مث زایمان طبیعی. واینم تجربه من
هر روز وقتی دخملا و همسری رو میبینم جون تازه ای میگیرم اونا بهترین و شیرینترین اتفاقای توزندگیم هستن
2738
ببین عزیزم نمیشه یک نسخه ی کلی داد بدن هر فردی فرق داره من طبیعی بودم و راضیم ولی اگر میتونی و می بینی طبیعی توانایشو داری طبیعی باشی خوب بهتره ولی اگر نمیتونی سزارین کن
تو تکراری نمیشی...من بهت وابسته تر میشم...
بله. البته من چون خیلی چاق شده بودم و بچه ام هم درشت بود فکر کنم زیاد برش داده ولی خط بخیه کاملا زیر شکمه بصورت افقی درست بالای قسمت عانه. به نظر من اصلا مهم نیست که جاش بمونه یا نه
2706