2733
2734
عنوان

مسافرت با ماشین تو ماه سوم!!!

382 بازدید | 7 پست
من بارداری اولم هست و هفته 10 هستم.تا الان لکه بینی و خونریزی نداشتم.میتونم به نظرتون با ماشین یه مسافرت 3 روزه تا شمال برم؟ما کرج هستیم و از جاده چالوس میخواییم بریم.برای بچم ضرر نداره؟
ای خدای من، سبزۀ نوخیز باغ عنایت را که در عالم رحم دارم به درگاهت می‌سپارم تا در ملکوتت طفل رحمانی و لایق ذکر و ثنای یزدانی و مستوجب تمجید سبحانی و مستحق الطاف و فضل صمدانی گردد و در ظلّ تعالیم ربّانیه‌ات نشو و نما نماید. تویی بخشنده و مهربان و خداوند عظیم الاحسان
از دکترت بپرس.اگه اجازه داد باید دائم وسط راه استراحت کنی و از ماشین پیاده بشی و راه بری
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حسنیه جون مشکلی پیش نیومد برات؟ دکترت اجازه داده بود؟
ای خدای من، سبزۀ نوخیز باغ عنایت را که در عالم رحم دارم به درگاهت می‌سپارم تا در ملکوتت طفل رحمانی و لایق ذکر و ثنای یزدانی و مستوجب تمجید سبحانی و مستحق الطاف و فضل صمدانی گردد و در ظلّ تعالیم ربّانیه‌ات نشو و نما نماید. تویی بخشنده و مهربان و خداوند عظیم الاحسان
2731
با دکترت مشورت کن بارداری اول تا سه ماه اول خیییییلی مراقبت میحاد تا به قول معروف بچه جاش سفت بشه ولی هر چی دکترت گفت انجام بده
چقدر با خصوصیات اخلاقی مردها آشنایین؟ آیا همدیگر را درک نمیکنید؟ علت رفتار شوهرتونو زمان قهر یا گریه کردن متوجه نمیشید؟! نمیدونید چطور از شوهرتون جیزی رو بخواید که سریع فراهم کنه؟ این فایل ها رو گوش کنیدhttp://s5.picofile.com/file/8124892234/kelidemard.mp3.html http://www.mobarezclip.com/?p=391
مرسی شکوفه جون و صبا جون از راهنماییتون
نه عزیزم لکه بینی نداشتم خداروشکر الانم خوبم فقط هر سه ساعت یه دقیقه از ماشین پیاده شو و راه برو تا پاهات خواب نره
پسر عزیزم محمدجان ،تمام زندگیم، تمام جونم ،تمام خوشی هام فدای تو خوش اومدی به دنیای کوچیک من و پدرت
خدا رو شکر.ایشالله که نی نی نازت صحیح و سالم بیاد بغلت
2738