2410
2553
عنوان

وحشت و ترس ناگهانی در بارداری!!!

66045 بازدید | 48 پست
سلام مامانای عزیز هفته 33 هستم. امشب داشتم با همسرم تو پیاده رو قدم میزدیم یه دفعه یکی از پشت با کش محکم زد پشت کمرم که جاش هم مونده. خیلی وحشت کردم نفسم بند اومده بود و کلی گریه کردم. شوهرم هم خیلی عصبانی شده بود میخواست یارو رو بزنه منم دو برابر ترسیدم. اونم یه پیرمردی بود میکفت من نکردم. تکونای بچه زیاد شده! البته کلا فعاله ولی میترسم روش تاثیر منفی بذاره!! خیــــلی ترسیدم. چی کار کنم؟! خوابم هم نمیبره :((((
هیچی نشده فقط چیزای سردو شیرین نخور
ما چون ز دری پای کشیدیم کشیدیم .امید ز هر کس که بریدیم ، بریدیم .دل نیست کبوتر که چو برخاست نشینداز گوشه‌ی بامی که پریدیم ، پریدیم .رم دادن صید خود از آغاز غلط بودحالا که رماندی و رمیدیم ، رمیدیم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خدا لعنتشون کنه مردم آزارن ... من 3 ماه و نیممه و تا حالا 2-3 بار هول و ترس وحشتناک یه باره داشتم که 2 رود کل تنم نبض میزد.شکر خدا چیزی نشد.شما ماه بالایی بچم که تکون داره حتما هیچی نیست فقط پس لرزه های اون استرسه
وای نه اتفاقا شیرین بخور وقتی میترسی باید شیرین بخوری
عاشق این جمله ام ♡تجربه را تجربه کردن خطاست!! ♡♡ دردهایت را دورت نچین که دیوار شوند، زیر پایت بچین که پله شوند. هیچ وقت نگران فردایت نباش، خدای دیروز و امروزت، فردا هم هست… فرداهایتان قشنگ باد. ♡♡الهم صل علی محمد و ال محمد وعجل فرجهم ♡
2714
عزیزم هیچی نمیشه من خیلی منفی فکر میکنم اما راجع به شما مطمئنم مسئله ای نیست.یه کتاب بخون یه موزیک گوش کن تا آروم خوابت ببره.فردا همه چیز نرمال میشه انشاالله نی نی هم دنیا نیاد صحیح و سالمممم
2706