2733
2734
عنوان

استرس و منفی بافی

535 بازدید | 29 پست
دوستان من 14 هفتس باردارم.خدا رو شکر تا الان مشکلی توو سونو و غربالگریام نبوده.اما همش دردای خفیف دارم که اونم دکتر گفت مسئله ای نیست.هفته پیش هم لکه بینی کمی داشتم که خوب شد.اما شددددید منفی بافی میکنم.هی فکر میکنم یه اتقاق بدی می افته.دست خودم نیست اما دیگه دارم خل میشم :(

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به خدا نمیدونم اما دائم کلافم.هی میگم نکنه بچم چیزیش بشه,نکنه الان که سرفه کردم دلم درد گرفت چیزی بشه,نکنه دردام خطر داره و هزار تا نکنه دیگه...به دکترم گفتم اما میگه صبوری کن.دارم خل میشم!
2731
عزیزم اینجوررررری نباش با منفی بافیت چیزی گیرت نمیاد اما اروم باشی کلی اتفاق خووووووب میوفته
عاشق این جمله ام ♡تجربه را تجربه کردن خطاست!! ♡♡ دردهایت را دورت نچین که دیوار شوند، زیر پایت بچین که پله شوند. هیچ وقت نگران فردایت نباش، خدای دیروز و امروزت، فردا هم هست… فرداهایتان قشنگ باد. ♡♡الهم صل علی محمد و ال محمد وعجل فرجهم ♡
2738
آخی به سلامتی.مرسی از همتون حرفاتون آرومم میکنه...از استرس زیاد 2 هفتس خونه مامانمم.شوهرمم یه شب درمیون میاد اما فایده نداره...فکر کنم وسواس فکری گرفتم! دعام کنین:(
2706