2733
2734
اگر راهکاری یا تجربه ای داشتید یا شنیدید بفرمائید ممنون میشم ...
انسانهای زیبا همیشه خوب نیستندانسانهای خوب همیشه زیبا هستند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به دکترش گفتم میگه ارثیه احتمال داره خودبخود از سرش بیوفته و یا همیشه ادامه داشته باشه . دخترم با صدای خیلی شدید اینفتابگردون به لحاظ رفتاری اینکه عصبیه یا بچه آرومیه بچه شما ؟؟
2728
2738
من میترسم که دندونهاش مشکل پیدا کنه . بد شکل بشه . حتی اینقدر بعضی موقع شدیده میگم الانه که دندونهاش خرد بشه . الان دندونهاشون شیریه بعدا که دندون دائم داشته باشن چی ؟؟؟ وامصیبتا
نه از لحاظ انگل مطمئن هستم چون آزمایش دادم و سالمه . البته دکی میگفت احتمال داره ارثی باشه نمی دونم خلاصه که دنبال راه چاره هستم ...
دوستان گلم من دیگه برم بخوابم و به آهنگ گوش نواز دخترم گوش جان بسپرم اگر راهکاری یافتید بیاید اینجا بنویسید حتما میخونم ممنون شب همگی خوش.....
دکتر دختر من میگفت اگر تو بیداری باشه ایرادی نداره اما دندون قروچه توی خواب باید حتما پیگیری بشه.نگران نباشید اما بعضی وقتها شنج مخفی توی خواب رخ میده و والدین متوجه نمیشن.در هر صورت حتما با دکتر مشورت کنید
زنان با یک دست گهواره را نگه میدارند و با دست دیگر دنیا را....
2706