2726
سلام دوستان من این ماه کلومیفن خوردم ولی به شدت حالت گر گرفتگی بهم دست میداد تا حدی کا صورکم داغ میشد و عرق میکردم . شما هم این طوری میشدید ؟؟؟؟آیا این ماه هم استفاده بکنم؟؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
انشاالله میشی
وَیَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لَا یَحْتَسِبُ وَمَن یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِکُلِّ شَیْءٍ قَدْرًا....... و او را از جایی که گمان نمی برد روزی می دهد"و هر کس بر خدا توکل کند او برای وی کافی است"... همانا خداوند به ثمر رساننده ی امر خویش است...بی تردید خدا برای هر چیز اندازه ای نهاده است...
من سه ماهه لترو میخوردم توی دوماهش اصلا داغ نبودم واین ماه داشتم میسوختم کسی نمیتونست بهم دست بزنه اخرشم فهمیدم مامان شدم شماها هم شاید دکای بدنتون بخاطر مامان شدن رفته بالا
خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد