2726
عنوان

ماماناى عزیز سوال دارم لطفا بیاید

243 بازدید | 26 پست
میخواستم بدونم مامان شدن چه حسى داره؟الان پشیمون نیستید؟ شما چند وقت قبل از باردارى رفتید آزمایش و این کارا؟ استرس دارم بنظرم خیلى اتفاق بزرگیه
**السلام علیک یا ابا عبدالله** براى شادى روح همه باباها و باباى مهربون من* اللهم صل على محمد و آل محمد*
میخوام انشاالله 5-6ماه دیگه اقدام کنم از الان استرس دارم طبیعىه آیا؟
**السلام علیک یا ابا عبدالله** براى شادى روح همه باباها و باباى مهربون من* اللهم صل على محمد و آل محمد*

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اصلا و ابدا _ مادر شدن بهترین و ناب ترین حسی هست که میشه تجربه کرد _ سه ماه قبلش باید رفت عزیزم
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2728
من استرس برای اقدام نداشتم ولی از بچه دار شدن راضی نیستم چون هیچوقت بچه هارو دوست نداشتم و الان خیلی زور داره بهم که اسیر بچه شدم البته عاشق بچه هامم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
مهدیا چند وقت طول کشید جوابش آماده شد؟میدونىد؟ هزینش چقدر شد؟
29 اولیش به دنیا اومد خخخ دومی32
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2706