2726
۶ ماه شد اما باز پری اومد حس میکنم دیگه هیچوقت مامان نمیشم اخه ۶ماهه خیلی جدی اقدامم
عشقم...همه زندگیم...فقط شوهرم...دیگه هیچی نمیخوام...جز یه پسر ناااز
سلام دکتر رفتی؟؟؟؟ روش جلوگیریت چی بوده؟؟؟
عاشق این جمله ام ♡تجربه را تجربه کردن خطاست!! ♡♡ دردهایت را دورت نچین که دیوار شوند، زیر پایت بچین که پله شوند. هیچ وقت نگران فردایت نباش، خدای دیروز و امروزت، فردا هم هست… فرداهایتان قشنگ باد. ♡♡الهم صل علی محمد و ال محمد وعجل فرجهم ♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دوستان چرا انقد طول کشییییید؟؟؟؟
عاشق این جمله ام ♡تجربه را تجربه کردن خطاست!! ♡♡ دردهایت را دورت نچین که دیوار شوند، زیر پایت بچین که پله شوند. هیچ وقت نگران فردایت نباش، خدای دیروز و امروزت، فردا هم هست… فرداهایتان قشنگ باد. ♡♡الهم صل علی محمد و ال محمد وعجل فرجهم ♡
دلیل خاصی نداره؟ من بعد یه رابطه پر خطر باذقرص اورزانسی تازه به قولا اولین اقدامم باردارشدم ناخواسته ولی ازدست رفت تو دوماهگی :)
ما که مشکل داشتیم شوهرم کم تحرکی شدید اسپرم داشت واریکوسل داشت خودم پرولاکتینم بالا بود البته مشکل من خیلی حاد نبود و با دوماه دارو خوب شد ولی شوهرم طول کشید تا خوب بشه
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
من خودم به ی ماه هم نکشید بعد ازدواج باردار شدم ..اما خاهرم بعد پنج سال پسر اولشو باردار شد ..پسرش یک سال ونیم بود الان دومیش رو بارداره
خدایا شکرت ب خاطر دو گلی که بهم دادی. مراقب همه نی نی ها باش ودامن همه منتظرا رو سبز کن
2706