2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لیست واسه خرید هم جاهایی که فروشگاه واسه این مورد هست معمولا خودشون لیست خرید واسه عروس داماد دارن میتونید از توش انتخاب کنید
خدایا، یا کاری کن من مادر شوهر نشم، یا اگه شدم مادر شوهر خوبی بشم....امید به خودت
2731
اگه برا عروسی باشه حلقه ، کت و شلوار با ملزوماتش، کفش، ساعت اما شب حنابندون هم از خریدای بازار نشون میدیم مثل ست پیرایشی داماد و اون چیزایی که بالا گفتم جهاز هم همجوره هست ولی کمتر از 20 تومن نمیشه جمعش کرد، این قیمتی که میگم یعنی همه چیز در حد خیلییی پایییین
خودت را به خدا، و دیگران را به لیاقتشان بسپار....
من تو جهازم هرررر چی که فکرشو میکنی بود (نردبون , جعبه ابزار,..در این حد!) کل هزینه با تماااام وسایل برقی موجود در بازار با بهترین مارک در اومد 80 میلیون...اونم تازه قبل عید... عروسیمون اسفند بود ...ما از شهریور خریدو شروع کردیم
یخچال ساید با قیمت 5 یا 5 خورده ای ... سرویس خواب و ویترین و مبلمانتو حدود یه 15-16 تومن بردار . یه 3 میلیون و خورده ای لباس شویی و ظرفشویی . بقیشم که یه مقدار تزوینات و لوازم برقی و این چیزا
خدایا، یا کاری کن من مادر شوهر نشم، یا اگه شدم مادر شوهر خوبی بشم....امید به خودت
2738
دیگه باید بری تو بازار . باید زود شروع کنی و با توجه به بودجه ای داری ببینی قیمتا چطوره و بررسی کنی و برنامه ریزی کنی
ببین جهاز خیلی متغیره، انواع قیمت مبل و فرش و لوستر و لوازم برقی داریم انواع تزئینات داریم که میتونه باشه یا نباشه مثل تابلو فرش یا چیزای دیگه
خودت را به خدا، و دیگران را به لیاقتشان بسپار....
اره خیلی متغیره...مثلا مبل استیل داریم که خیییلی گرونه در حد 30 یا 40 میلیون یه مبلای کلاسیکی هم هست در حد 10 تا 15 میلیون...یا تابلو فرش میتونی نگیری....یا مثلا لوازم برقی همه چیزو نگیر چون فقط بعضی چیزاش خیلی استفاده میشه
حق با مونا هست ... واسه همین منم گفتم اگه خرده ریز نخری این قیمت میشه . به نظر من تیکه بزررگاتو خوب بخری ولی خورده ریز کمتر باشه و بعد یواش یواش بخری بهتره . بیشتر تو چشم میاد
2706