2737
2739
سلام من الان از پیش ماما میایم اولش که نتونس صدای قلبو بشنوه بعد شکلات داد بعد یه ربع صدای قلبش اومد ولی گفت چرا اینقد شکمت کوچیکه راس میگه هرکی میبینه اینو میگه اصلا شکم ندارم چرا نگرانم نکنه خدای نکرده رشدش متوقف شده باشه؟!!!!! البته ماما گفت سونو از زمان آخرین پری حساب میکنه معلوم نیس کی لقاح صورت گرفته باشه و.... در ضمن گفت وزنت کمه و....راس میگه چاقم نشدم هیچ فرقی نکردم چیکا کنم نگرانم 10روز پیش یهو درد پهلو و کمردرد گرفتم رفتم دکترصدای قلبو شنید گفت خوبه گفت یه ماه دیگه بیا و چرا زود رفتی سونو و....الان تا 25صبر کنم بعد برم آنومالی؟!!!!!!! کمک کنید بابا مردیم اونایی که مثل من شکمشون کوچیک بوده جنسیتشون چی بوده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
نمیدونم من رفتم هفته 15 و4 روز گفت دختر هرچی خودم حساب میکردم اینقد نمیشد الان من تاریخ آخرین پریم 15آذر هست به فرض همون موقع باشه هم نزدیک اخرای 5 میشه که اونم بعید میشه تاریخ تولد رو زد 28شهریور من الان تازه تو 4 ماه میشم نه البته یه نفر هست تو فامیل تازه سه روز فارغ شد و پسر داره اونم تا ماه 8اصلا شکم نداشت همه میگفتم به خاطر قد بلند بودنش هست و......البته 10سانتی از من بزرگتره و.... بگذریم بدجوری بهم ریختم نه وزنم زیاد میشه نه شکمم همه زنای فامیل میگن چرا این اینقد شکمش کوچیک البته جاریم هم مثل من بود دختر داشت ولی هیکلش کلا استخوان بندیش بزرگ بود تا 5ماهگی شکم نداشت با احتساب سونو من یکی دو روز دیگه 5ماهو تموم میکنم میرم تو 6ماه از اون ورم تا اول مهر که تاریخ زایمان زده
اصلا دلیل نداره اضافه وزن داشته باشی بعد هم در روز شما فقط 500 کالری می خوای اضافه نه بیشتر...چربی می خوای جمع کنی بعد از زایمان باید خودکشی کنی وزنت بیاد پاین...من تا 7 ماهگی ام سر کار همکارام نمی دونستن باردارم...اصلا نگران نباش همین که دکتر گفته همه چیز نرماله پس نرماله به خودت استرس نده
لطفا از صفحه ی اینستاگرام من دیدن کنید Emel_luxury
ممول دکتر نگفت که ماما البته دکتر خودم یه 14روزی میشه رفتم گفت چرا اینقد زود رفتی سونو و.....ولی خودش تو مطبش سونو داشت از سونو استفاده نکرد با دستگاه صدای قلبو شنید و گفت خوبه یه ماه دیگه بیا بفرستم سونو آنومالی
2740
منم تا 5 ماهگی هیچی شکم نداشتم 6ماهگی هرکی تو خیابون میدیدم میزد بهم رد میشد هیچی معلوم نبود الانم شکمم زیاد بزرگ نیست ماماهه چرا ترسوندت !
خدا هم که باشی ...😉  باز کسی هست که از تو ناراضی باشد
ببین من 6 کیلو نیم کم کردم هنوز به وزن قبل از بارداریم بر نگشتم شکمم ندارم کلا کسی نمیفهمه باردارم مهم وزنه جنینته ربطی با چاق بودن خودت نداره اونی که چاق میشه همش که جنینش نیست چربی های شکم خودشه ضمنا 25 برای انومالی دیره
کی برم هفته دیگه میرم خوبه ولی این سونو اشتباه میکنه هااا من الان تو 6 ماهم و تاریخ تولد رو زده اول مهر نزدیک 56ماه فیکس مونده هاا ماما گفت شاید لقاح دیر بوده و سونو ها از زمان آخرین پری حساب میکنن
2706