2726
سلام ببخشید اینجا تاپیک زدم در قسمت بارداریهای ناخواسته هر کاری کردم نشد. من دو تا بچه دارم و امروز فهمیدم باردارم در کمال ناباروری ، البته رابطه مشکوکی داشتم ولی اصلا فکر نمیکردم که باردار بشم. دارم دیونه میشم بچه دومم 2 سال و نیمشه هنوز خیلی کوچیکه و اصلا هم به بچه سوم فکر نمیکردم نمیتوننننننممممممممممممم بهش فکر کنم نمییییتونننننمم چیکار کنم؟ خانواده ام اگه بفهمن پدرمنو درمیارن ؟ از طرفی نگاه خانواده همسر و دوستان؟؟ تو رو خدا بگین چیکار کنم؟؟؟
در بیکرانه زندگی دو چیز افسونم میکند...آبی آسمان که میبینم و میدانم که نیست و خدا که نمیبینم ولی میدانم که هست...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب عزیزم اگر حتی یه ذره هم.مشکوک د باید قرص میخورید.حالا اینقدر غصه نخور
از خداوند برایت چیزی میخواهم که جز خدا در باور هیچکس نمیگنجد...ارامشی که الان دارم ,مدیون انتظاریست که دیگر از کسی ندارم.......!!!
2728
یعنی بندازه دیگه بهتر از اینه که یه بچه دنیا بیاره که دوسش نداشته باشه و باعث بد بختیش بدونه بچه چه گناهی داره نباید پیش میومده حالا که شده و نمیخواد باید دست به کار بشه دیگه
شوهرم بچه دوست داره ولی هنوز قطعی بهش نگفتم حامله ام گفتم فکر میکنم ولی بی بی چکم مثبت بوده
در بیکرانه زندگی دو چیز افسونم میکند...آبی آسمان که میبینم و میدانم که نیست و خدا که نمیبینم ولی میدانم که هست...
بارداری ناخواسته اولش کمی ناراحتی داره اما خوب بچه آدمه مگه میشه بعد دنیا اومدنش دوسش نداشت یا با بقیه بچه هات فرق بکنه؟؟
همانا من مبعوث شدم برای تکمیل مکارم اخلاقی.(پیامبر اکرم) اللهم صل علی محمد و ال محمد. من پولدارترین آدم دنیا نیستم اما قطعا ثروتمندترینم
خودم خیلی تو عذاب هستم تا چند سال دیگه باز به خاطر اون باید بشینم خونه و بچه داری کنم و امسال دخترم کلاس اول میشه و کلی کار داره من چطوری به این دوتای دیگه میتونم برسم؟؟؟
2706