2733
2734
پسر من عاشق توپه، انواع و اقسامشو داره از کوچیک تا بزرگ،،،، همش در حال فوتبال بازیه، یا منو میشونه روی مبل، خودشم روی مبل روبروی من و توپ رو واسه هم پرت میکنیم
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حیوانات عروسکیش رو با هم معاینه می کنیم یکی سمش شکسته یکی سرما خورده یکی شپش داره و دکتر کوچولوی 2 ساله من همشون رو خوب می کنه .نقاشی انگشتی می کشه.قایم موشک بازی می کنیم.بازی های فکری رو هم بدش نمی آد اما خیلی هم طرفشون نمی ره پسر بزرگم تو این سن مدت ها با بازی های فکری سرگرم می شد .کتاب خوندن رو خیلی دوست داره.یه چیزی رو زیر لیوان های پلاستیکی قایم می کنم و جا هاشون رو عوض می کنم تا حدس بزنه زیر کدومشه.ماهی های پلاستیکی رو توی وان آب می اندازم و اون ماهیگیری می کنه ضمنا اطلاعاتی هم راجع به ماهی ها بدست می آره.خمیر بازی می کنیم.
2728
من که نی نی ندارم ولی انشاالله خدابهم بده. باهاش کلی بازی میکنم باعروسک های انگشتی واسش داستان تعریف میکنم.قایم موشک,واسش سازه میگیرم تاباهم ساختمون بسازیم.اگه دختربودکه ازصبح خاله بازی میکردم وکاردستی ونقاشی وسفالگری
* کسی که نهان خود را اصلاح کند، خدا آشکار او را نیکو گرداند، و کسی که برای دین خود کار کند، خدا دنیای او را کفایت نماید، و کسی که میان خود و خدا را نیکو گرداند، خدا میان او و مردم را اصلاح خواهد کرد.
خاک بازی.
* کسی که نهان خود را اصلاح کند، خدا آشکار او را نیکو گرداند، و کسی که برای دین خود کار کند، خدا دنیای او را کفایت نماید، و کسی که میان خود و خدا را نیکو گرداند، خدا میان او و مردم را اصلاح خواهد کرد.
اوریگامی هم خیلی خوبه ولی فکرکنم بایدبالای ۲سال باشه
2738
خمیر بازی...رنگ انگشتی نو حموم...مداد شمعی تو حموم...کتاب شعر میخونم...کتاب که اشیا یا حیوانات میگه این چیه؟...نقاشی...تو حیاط اب بازی...خاک بازی...
گرمای دستان پدر و مادرم .......یعنی جریان زننننننننندگی.....