2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دوستانم هر کدومش با تعدادی سیکل فیل شده و بعضیا با اولین ای وی اف مامان شدن. اینا کلا بستگی به عوامل زیادی داره و درست نیست خودتو با کسی مقایسه کنی. قسمت مهمیش هم کاملا تابع قاونو احتمالاته و به شانس بستگی داره. من خودم 5 بار جنین انتقال دادم و همه اش منفی. جز بار اخر که اونم تو 8 هفته سقط شد. دوستانی دارم بعد 3-4 تا ای وی اف خودشون طبیعی باردار شدن. دوستانی دارم با دو بار ای وی اف که هر دوش مثبت شدن و دو تا بچه دارند.
A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool. William Shakespeare
2738
خب سقط هم پیش میاد دیگه . دقیق نمیدونم اما دکتر گفت چون همسرت شکستگی کروموزوم اسپرم داره حامله هم بشی سقط میشه. وقتی ژنهای بوجود اورنده یه بچه سالم نباشن اینطوری میشه گاها. حالا یا سقط یا بیماری جنینی یا عقب ماندگی بالاخره هر ژنی مسول قسمتی از سلاکت و تکامل انسانه. اره خودمم از امضام خوشم میاد مامی سینا. فکر کنم خدا معجزه هاشو گذاشته برای روز مبادا اما روز مبادای من خیلی وقته رسیده و خبری از معجزه نیست.
A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool. William Shakespeare
2706