2726
دکتر سعیدرضا ماکی دندانپزشکی رسا عظیمیه 02632550799 02632550801
مشاوره دندانپزشکی در هرزمینه تخصصی با متخصص مربوطه جوابدهی پنج شنبه ها از ساعت 9 الی 2 ،9099071635 کلینیک دندانپزشکی رسا rasaclinic@

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان عزیز همیشه مشکلات دندانپزشکی داریم و سوالات زیاد ولی حتی وقتی کلی وقت میذاریم و پیش دندونپزشک میریم هم نمیتونیم تمام سوالها رو در هر زمینه از متخصص مربوطه بپرسیم یا دکترا وقت جوابدهی به همه سوالات رو ندارن یا هر دکتری یه تخصص داره و سوالات ما در زمینه های تخصص دیگه نمیشه که پرسیده بشه من میتونم این مشکلو براتون حل کنم شماره هوشمند مشاوره دندونپزشکی هست که میتونیم تماس بگیریم و سوالاتمونو کاملا از منتخصص مربوطه میپرسه و کامل جواب کلی میده و عکس و اینارم میتونیم براش بفرستیم تا متخصص ببینه و جوابا کاملا جامع و مفیده و از سر در گمی در میاین و میتونین تصمیمتونو بگیرین هر جای ایران که باشید بدون کد و هیچ پیش شماره دیگه ای از تلفن ثابت شماره 9099071635 رو بگیرید امیدوارم براتون مفید باشه 1395/1/21 - 11:40
مشاوره دندانپزشکی در هرزمینه تخصصی با متخصص مربوطه جوابدهی پنج شنبه ها از ساعت 9 الی 2 ،9099071635 کلینیک دندانپزشکی رسا rasaclinic@
2728
کسی دندان پزشک خوب تو کرج نمیشناسه که معرفی کنه؟ اگه میشناسید معرفی کنید ممنون میشم

عزیزم من که الان ده سال تو کرج زندگی می کنم کلینیک به خوبی وصال نشندیم و خودم با خانواده ام همگی برای کارهای که داریم میریم اینجا چون واقعا متخصص های خوبی داره . 

کسی دندان پزشک خوب تو کرج نمیشناسه که معرفی کنه؟ اگه میشناسید معرفی کنید ممنون میشم

عزیزم من تعریف کلینیک دندانپزشکی وصال رو زیاد شنیدم خواهرم همیشه دندون هاش و میره اونجا چکاپ می کنه و لمینت انجام داده الان آف زدن برای لمینت و چندتا  از کارهای دیگشون چون سرشون شلوغه نوبت دهی آن لاین گذاشتن از اون طریق نوبت گرفتم تا زودتر به کارهام برسم و لمینت انجام بدم آخر هفته نوبتم میشه امیدوارم مثل دندون های خواهرم خوب بشه

سلام گلم به نظرم کلینیک بهبد تو کرج خدماتش خیلی خوبه خیلیم تمیزه. من خودم از تهران میرم اونجا چون قی ...

آره منم می خواستم همین کلینیک بهبد رو بگم. من اونجا سه تا دندونامو پر کردم. الان چند ساله نه ریزش کرده نه اذیتم کرده خیلی راضی بودم. شمارشو براتون میذارم 02632402374

سلام عزیزم کلینیک وصال توی کرجم خیلی خوبه. من پارسال دو تا دندونم اونجا ایمپلنت کردم پسرمم یه دندونش ...

آره دندونپزشکی وصال عالیه. من دو تا ایمپلنت کردم قیمتاشونم خیلی بهتر از جاهای دیگه ست

من برای اینکه کامپوزیت کنم خیلی دنبال دکتر گشتم بعد کلی پرس و جو چون میترسیدم مثل بینیم مجبور بشم دوبار عمل کنم برای همین خیلی پرسیدم چون واقعا دکتر خوب باید حسابی بگردی تا مطمئن بشی خوبه 

برای همین با معرفی چند نفر رفتم پیش دکتر جنانی که تو کرج مطب داره و الان خداروشکر که نه ماهی میگذره و راضیم و اصلا مشکلی ندارم 

سلام عزیزم من تنها کلینیک دندانپزشکی خوبی که تو کرج میشناسم کلینیک دندانپزشکی پارسه هستش 

یکی از دوستان ارتودنسی کرد توی این کلینیک واقعا راضیه

در ضمن دندانپزشک کودک هم دارن

تنها سكوت سطحيه خاك گرفته ي حجم اين كتاب هاست كه زنده است...

بچه ها دوست من پیش دکتر البرزی نیا ایمپلنت انجام داد تو کلینیک پارسه

خیلی خیلی راضیه 

اگر کسی خواست بگه تلفن تماسش رو بدم

تنها سكوت سطحيه خاك گرفته ي حجم اين كتاب هاست كه زنده است...
2706