2726
ایگنورش میکنم. در موردش هم حرف نمیزنم . کلا نمیبینمش و نمیشنوم صداشو.
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم یکی از عموهام و زنموم اینطوریه! منم محل سگ بهشون نمیدم
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
ولی آدم هر از گاه از کارشون خیلی ناراحت میشه! دلش میشکنه
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
جواب سلاممو نده میرم جلوتر بلند میگم سلام کردم :|
امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه
اصلا جلو شوهرت اعتراض نکن وقتی ازش دفاع میکنه یعنی مسئله باید بین شما و برادر شوهرت حل شه
امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه
باشه شما حساسیت شوهرتو زیاد نکن که گارد بگیره من باشم مجبورش میکنم بهم احترام بذاره خیلی محترمانه
2706